Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia i relacje

  6 miesięcy temu  24.01.2019, ~ Administrator   

  Targi dla producentów farb i lakierów CHINACOAT 2019 odbędą się w tym roku w Szanghaju w dniach 18-20 listopada. Ubiegłoroczna impreza, zorganizowana pod koniec roku, okazała się dużym sukcesem i była większa od poprzedniej aż o kilkadziesiąt proc.

  CHINACOAT jest wiodącym przedsięwzięciem w branży farb i lakierów, a Chiny pozostają głównym rynkiem dla producentów i dostawców farb, lakierów oraz tuszów. Organizatorzy, Sinostar International, informują o dalszym rozwoju ubiegłorocznej wystawy w Guangzhou. Całkowita powierzchnia wystawowa wyniosła 78 500 m. kw. Liczba zarejestrowanych gości: 35 540, wliczając w to 30 291 pochodzących z Azji oraz 5249 z innych kontynentów. Targom towarzyszyły liczne konferencje, seminaria techniczne i warsztaty, w których to wydarzeniach uczestniczyło łącznie 3497 gości.  
  Nowe, ekologiczne technologie i produkty były w centrum zainteresowań ubiegłorocznej wystawy. Jest to zapewne spowodowane rosnącymi restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i wyższymi wymaganiami jakościowymi oraz ekologicznymi ze strony branży motoryzacyjnej i finalnych użytkowników przemysłowych.
  – Dzięki większej powierzchni wystawienniczej i stałemu wzrostowi liczby wystawców, odwiedzający korzystają z bardziej różnorodnej oferty, niż w latach ubiegłych – powiedział Raymond Ho, dyrektor Sinostar International.
  Od momentu powstania w 1996 r. CHINACOAT zapewnia międzynarodową platformę handlową dla dostawców i producentów przemysłu powłokowego i oferuje możliwość nawiązania kontaktu branżowego z odwiedzającymi z całego świata.

  Następna edycja CHINACOAT powróci do Szanghaju w dniach 18-20 listopada 2019 roku i odbędzie się w Shanghai New International Expo Center.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony