Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  6 miesięcy temu  26.11.2018, ~ Administrator   

  Powłoka proszkowa firmy AkzoNobel może zwiększyć jasność w pomieszczeniu, bez dodawania dodatkowych źródeł światła.

  Dostępny już na całym świecie Interpon Reflex jest systemem ultrarefleksyjnym, który pozwala emitować więcej światła z mniejszej ilości jednostek oświetleniowych, ponieważ mniej z nich jest absorbowanych przez powłokę, która pomaga oszczędzać energię i pieniądze.

  Farba zoptymalizowana pod kątem najwyższej możliwej zdolności odbijania światła, odpowiada rosnącemu zapotrzebowaniu przemysłu oświetleniowego na wydajniejsze systemy oświetleniowe.

  – Wszyscy staramy się zmniejszyć nasz wpływ na środowisko, znajdując nowe sposoby zmniejszenia zużycia energii – wyjaśnia Mark Reekie z firmy AkzoNobel Powder Coatings. – Opracowaliśmy Interpon Reflex, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na bardziej odblaskowe powłoki proszkowe. Interpon Reflex jest doskonałym przykładem tworzenia wartości z mniejszej ilości zasobów i ze zrównoważonego rozwoju.

  Wydajność powłok została już sprawdzona u głównych producentów oświetlenia w Ameryce Północnej i Chinach. Produkt został niedawno przetestowany przez brytyjskiego producenta oświetlenia, a wyniki testów pokazały, że Interpon Reflex znacząco zmniejsza odblaski, jednocześnie zwiększając wydajność odbijania światła.

  Linia Interpon Reflex została opracowana dla wszystkich rodzajów powierzchni odbijających. Poza zwykłymi korzyściami związanymi z trwałością powłoki proszkowej – brak LZO, zoptymalizowane zastosowanie, mniejsze zużycie energii - zapewnia ona również znacznie mniejszy wpływ na środowisko, niż inne materiały o wysokim współczynniku odbicia.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie www.interpon.com

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony