• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Antykorozja

  Budownictwo

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  19.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne zaprasza do udziału w webinarium pt. „Budowanie ceny zabezpieczeń antykorozyjnych w dobie galopujących kosztów surowców, wysokich kursów walutowych i w warunkach pandemii COVID19”, które odbędzie się w dniu 25 maja 2021 r. w godz. 9.30 – 11.00. Uczestnictwo jest bezpłatne.

  O szkoleniu

  Webinarium jest przeznaczone dla osób związanych z branżą wykonawców zabezpieczeń antykorozyjnych i konstrukcji stalowych, budowlaną, wytwórczą, cynkowniczą oraz dla producentów farb, sprzętu, przedsiębiorców, kupców, handlowców oraz wszystkich zainteresowanych niniejszym zagadnieniem. Poprowadzi je: Anna Białecka – szef Biura Handlowego i Technologicznego Centrum Prefabrykacji Rurociągów w ZINKPOWER Szczecin Sp. z o.o. - odpowiedzialna za sprzedaż, zakupy i logistykę. W ZINKPOWER Szczecin od 22 lat, wcześniej szef marketingu w tejże firmie.

  Webinarowi patronuje Polska Izba Konstrukcji Stalowych (PIKS), a patronat prasowy objęły czasopisma: „Lakiernictwo Przemysłowe” oraz „Ochrona przed Korozją”.

  Dlaczego warto?

  Wszyscy wiemy, że rok 2020 był rokiem szczególnym, a pandemia Covid-19 wywarła ogromny wpływ na wiele elementów naszego życia, w tym na prowadzenie działalności gospodarczej. W związku z tym, PSK postanowiło przygotować webinarium pt. „Budowanie ceny zabezpieczeń antykorozyjnych w dobie galopujących kosztów surowców, wysokich kursów walutowych i w warunkach pandemii COVID19”. Celem spotkania jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: jak kształtować ceny produktów i usług, aby dostosować swoje zachowania do zdarzeń mikro- i makroekonomicznych na rynku.

  W trakcie webinarium omówione zostaną zagadnienia:

  • Jak kształtuje się koniunktura na rynku odbiorców dla systemów antykorozyjnych?
  • Jak bardzo zmieniły się ceny podstawowych surowców?
  • Jak to jest z cenami energii?
  • Elastyczność cenowa w antykorozji – jak ją mierzyć?
  • Co ma wpływ na decyzje zakupowe i wybór dostawcy?
  • Na co zwrócić szczególną uwagę w zachowaniach cenowych, by odnaleźć się w rzeczywistości presji inflacyjnej, silnej konkurencji i chimerycznym rynku?
  • W podsumowaniu: perspektywy dla branży w 2021 roku.

  Szczegóły i zapisy TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...