• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  14.05.2021, ~ Administrator   

  Targi Warsaw Industry Week odbędą się jednak jesienią. Listopadowa data była od początku ich funkcjonowania terminem organizacji tych targów w Nadarzynie. Jednak, ze względu na to, iż w ubiegłym roku nie odbyły się, organizatorzy mieli nadzieję na ich przeprowadzenie w tym roku we wcześniejszym terminie, czyli na początku czerwca. Natomiast wciąż niepewna sytuacja epidemiologiczna wymusiła przełożenie tego wydarzenia na listopad.

  V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach 8-10 listopada 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie pod Warszawą. Specjaliści spośród wielu obszarów przemysłu ponownie spotkają się w Ptak Warsaw Expo.

  Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej przedstawicieli środowisk produkcyjnych, dyrektorów generalnych, członków zarządu i specjalistów branżowych – chcących poznać najnowsze rozwiązania technologiczne w produkcji. Wydarzenie cechuje umiejętne łączenie tradycyjnej formuły targowej z nowoczesnym, indywidualnym podejściem do wystawców i zwiedzających. Dodatkową wartość wnosi możliwość skorzystania z programu Hosted Buyers, uruchomiony z myślą o wystawcach, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty oraz rozwijać się na zagranicznych rynkach. Udział w programie daje możliwość precyzyjnego doboru rozmówcy i nawiązania wartościowych kontaktów z wybranej branży.

  Niezaprzeczalnym atutem Warsaw Industry Week jest dogodny dojazd do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo oraz dostępność licznych miejsc parkingowych i ogromnej przestrzeni wystawienniczej. Lokalizacja targów – w samym centrum administracyjnym oraz decyzyjnym Polski przyciąga nowe grupy profesjonalnych zwiedzających zainteresowanych nawiązaniem wartościowych kontaktów handlowych. Nieograniczona przestrzeń oraz pełne zaplecze techniczne gwarantuje wystawcom komfort oraz możliwość stworzenia wyróżniających się stoisk, które pozwolą na odpowiednią prezentację wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń.

  Warsaw Industry Week to cztery główne salony branżowe:

  • Metal Industry: maszyny i narzędzia do obróbki metali, obrabiarki CNC, lasery, spawalnictwo, urządzenia i materiały ścierne, preparaty do obróbki, dodatki smarne, komponenty i chłodziwa;
  • Automation Industry: automatyzacja i robotyzacja, oprogramowanie dla przemysłu, aparatura kontrolno-pomiarowa, energetyka dla przemysłu, elektronika przemysłowa;
  • Wood Industry: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, narzędzia i komponenty dla przemysłu drzewnego;
  • Coating Industry: przygotowanie powierzchni, chemiczna obróbka, urządzenia lakiernicze, linie technologiczne, zabezpieczanie powierzchni.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata