• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  7 miesięcy temu  06.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Mamy przyjemność poinformować, że przygotowania do 18. edycji Sympozjum Lakierowania Ciekłego i Proszkowego WAGNER-SERVICE są obecnie na etapie bardzo zaawansowanym. To niepowtarzalne wydarzenie branżowe odbędzie się w dniach 21–23 lutego 2024 roku w hotelu Double Tree by Hilton****, który zlokalizowany jest w spokojnej i zielonej części Warszawy.

  Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem gromadząc ponad 600 uczestników z 215 firm. Obecnie na liście gości mamy 81 Firm, w tym 32 Wystawców i 18 Prelegentów oraz 31 Klientów, a liczba zgłoszeń regularnie napływa.

  Dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają, chcielibyśmy przypomnieć, że do Sympozjum pozostało 3 miesiące, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto już dzisiaj zgłosić uczestnictwo, aby nie przegapić tego istotnego wydarzenia z branży lakierowania.

  Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na istotną kwestię związaną z ofertą cenową uczestnictwa. Aktualne ceny obowiązują do 17 grudnia 2023 roku. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i dokonania rezerwacji już teraz, aby zagwarantować sobie udział w Sympozjum po korzystnych warunkach finansowych.

  Zarejestruj się!

  Sympozjum to doskonała okazja do rozwijania swojej wiedzy, nawiązywania kontaktów z czołowymi ekspertami branży, a także do inspirujących dyskusji nad przyszłością lakiernictwa i przemysłu.

  Bądźcie z nami na 18 Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego WAGNER-SERVICE.
  Do zobaczenia!

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...