Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  ponad rok temu  28.03.2019, ~ Administrator   

  Kolejna edycja największych na świecie dni otwartych dotyczących technologii UV, LED i ekscymer

  Od 13 do 16 maja 2019 r. Nürtingen koło Stuttgartu w Niemczech ponownie stanie się centralnym punktem w branży druku UV i LED. Specjalista w zakresie technologii UV - IST METZ po raz dziewiąty zaprasza do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą w zakresie najnowszych trendów w technologii UV zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia „Tradycja spotyka nowoczesność”.

  Pierwsze UV Days zostały zorganizowane przez IST METZ w 2002 roku. Od tego czasu organizowane co dwa lata wydarzenie z ponad 50 wystawcami, m.in. producentami maszyn, farb i lakierów zyskało rangę największego międzynarodowego spotkania dotyczącego druku UV i LED.

  Podczas dni otwartych prezentowane są najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii UV, LED oraz ekscymer. Odwiedzający mogą uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, zapoznać się z najnowszymi badaniami, trendami związanymi z technologią utwardzania UV oraz z ofertą produktową partnerów wydarzenia. W trakcie UV Days organizowane jest zwiedzanie fabryki IST METZ. Wszystkie pokazy oraz prelekcje prowadzone są w języku angielskim i niemieckim. Na miejscu do dyspozycji gości są również oddelegowani pracownicy mówiący w języku polskim.

  Uczestnictwo w dniach otwartych organizowanych przez IST METZ, w których „Tradycja spotyka nowoczesność” jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na stronie www.ist-uv.pl.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony