Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 6(128)/2020

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  22 dni temu  24.12.2020, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems przedstawia magazyn „vibes” 

  Najnowszy magazyn o trendach „vibes”, wydawany przez firmę Axalta, poświęcony jest aktualnym i przyszłym trendom kolorystycznym w architekturze i designie w branży powłok proszkowych.

  Wydając raport trendów „vibes”, firma Axalta Coating Systems tworzy wyjątkowy w branży farb proszkowych magazyn poświęcony kolorom i efektom przeznaczonym na podłoża metalowe w architekturze i designie. Każdy raport przedstawia różne historie i inspiracje, zapewniając jedyny w swoim rodzaju przegląd tego, jak kolory, wykończenia oraz jakość powłok proszkowych mogą przyczyniać się do powstania wyjątkowych, wyróżniających się pomysłów i projektów.
  Sally Put, ekspertka ds. kolorów w Axalta, twórczyni i redaktorka magazynu, zaznacza: 

  W każdym wydaniu raportu trendów «vibes» w istocie uprawiamy swoistą «archeologię kolorów przyszłości». Ta przyszłość kolorów w dziedzinie architektury i designu jawi się w jasnych barwach i niesie ze sobą dawkę innowacyjności. Powrót do eklektyzmu, wpływy społeczne, przenikanie się starych i młodych pokoleń daje ciekawe zestawienia kolorystyczne, efekty i wykończenia. Farby proszkowe zapewniają zrównoważoną wszechstronność, której oczekuje przyszłość w dziedzinie wykańczania powierzchni metalowych.

  W aktualnym, dziesiątym już wydaniu raportu trendów „vibes” Axalta ponownie prezentuje cztery nowe motywy: intuition, refuge, core and cavernous. Ponieważ na każdy z trendów składa się sześć kolorów, powstała oryginalna paleta barw, zawierająca 24 odcienie. Całość inspirowana każdym z możliwych zakątków świata, stworzona, aby nadawać najbliższej przyszłości odpowiednią barwę i tworzyć szczególną atmosferę.
  Każdy motyw wykorzystuje kolory i odcienie, które prezentowane są na spektakularnych elewacjach, wyjątkowych meblach do wnętrz i przestrzeni zewnętrznej, wspaniałym oświetleniu i innych przykuwających wzrok architektonicznych obiektach pomalowanych proszkowo z wykorzystaniem produktów Axalta.
  Drugi numer magazynu na rok 2020 prezentuje dwie nowe i różnorodne tablice inspiracji, które sięgają głębiej do wyznaczających obecne trendy zjawisk socjologicznych. Każdy moodboard składa się z wybranych kolorów farb proszkowych z palety RAL, które idealnie pasują do opisanych koncepcji. Produkty dostępne są w wersji matowej, satynowej, o wysokim połysku oraz drobnej strukturze, by móc doskonale dopasować się do każdego projektu. Ponadto Axalta oferuje je w standardowej jakości architektonicznej Alesta® AE lub Alesta® SD SuperDurable, aby sprostać wszelkim wymaganiom w zakresie jakości.
  W sekcji „designer vibes” oddany został głos architektom i projektantom z całej Europy, którzy opowiadają o tym, w jaki sposób wykorzystują kolory i farby proszkowe, by wyróżnić swoje projekty i dzieła oraz nadać im wyjątkowe znaczenie. Każdej edycji raportu trendów „vibes” towarzyszy poręczny wzornik z kolorami, o których mowa w magazynie. Na stronie www.axalta.pl/vibes-2.2020 można uzyskać dodatkowe informacje oraz zamówić magazyn „vibes” i wzornik kolorów.                                        

  Aleksandra Grzyb
  Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.
  www.axalta.pl/farbyproszkowe

  GALERIA ZDJĘĆ

  Trendy kolorystyczne w architekturze i designie

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony