• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  09.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W ramach procesu połączenia biznesowego, Trasmetal S.p.A. nabył udziały, które Imel S.p.A. posiadał w spółce Varnish Tech S.r.l. Wszystkie te włoskie firmy działają m.in. na rynku instalacji lakierniczych.

  Aby stać się ważnym graczem na rynku europejskim i światowym, po kilku latach współpracy przy indywidualnie pozyskanych zleceniach, Varnish Tech i Trasmetal, który jest bliski 70. rocznicy, zdecydowały się połączyć siły.

  Varnish Tech projektuje, buduje i instaluje na całym świecie automatyczne urządzenia do nakładania powłok lakierniczych. Natomiast mediolańska firma inżynieryjna Trasmetal zajmuje się m.in. projektowaniem i produkcją pionowych linii lakierniczych do malowania proszkowego profili aluminiowych. Poprzez nabycie udziałów w Varnish Techu dodaje do swojego portfolio kolejne technologie produkcyjne i wiedzę fachową w zakresie robotyki stosowanej w procesach obróbki powierzchniowej i lakierniczych dla przemysłu ogólnego, aluminium, tworzyw sztucznych, emalii, elektroforezy i sektora motoryzacyjnego.

  Dzięki połączeniu powstanie solidna struktura korporacyjna zdolna do reagowania na potrzeby klientów zarówno w zakresie inżynierii produkcji, jak i dokumentacji.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...