• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 4(126)/2020

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  11 miesięcy temu  24.08.2020, ~ Administrator   

  Targi Kielce – bezpieczna platforma spotkań biznesowych

  Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie targi dla przemysłu, takie jak np. EXPO-SURFACE, wyjątkowo w tym roku odbędzie się jesienią. Wydarzenie, jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, może stać się odskocznią dla firm, których pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności. 

  Marzec w kieleckim ośrodku targowym upłynął pod znakiem wnikliwych analiz i trudnych decyzji. Cykl STOM z wydarzeniami towarzyszącymi, zwany w skrócie „Przemysłową Wiosną”, zamienił się w „Przemysłową Jesień” i odbędzie się od 22 do 24 września. W skład cyklu wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D. W tym roku ofertę cyklu przemysłowych imprez uzupełnią Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. 
  – Targi Kielce istnieją na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat – mówi Piotr Pawelec, manager projektu. – Przez ten czas wspólnie z naszymi partnerami i wystawcami stworzyliśmy silny, liczący się na mapie świata ośrodek targowy. Tym samym stworzyliśmy doskonałe i nowoczesne miejsce spotkań dla biznesu, co pozwala firmom każdego roku rozwijać się, nawiązywać nowe kontakty biznesowe i powiększać swój portfel zamówień. W tych trudnych czasach każdy z nas poddany zostaje próbie. Mam nadzieję, że nasze – ważne dla branży wydarzenia, które zaplanowaliśmy jesienią, pomogą wszystkim firmom stanąć na nogi w nowej postepidemicznej rzeczywistości. 
  Dotychczas w wystawienniczych obiektach Targów Kielce dostępne były pojemniki z płynem dezynfekującym, a każda osoba, która chciała wejść do obiektu, musiała przejść obowiązkowy pomiar temperatury. Wzmożono również czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, tj.: klamek, poręczy, balustrad, blatów, stolików.Podczas jesiennych wydarzeń dodatkowo powstaną punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali. Na targowych terenach pojawią się także bramki dekontaminacyjne, tablice informacyjne, oznaczenie kierunku ruchu, strategicznych punktów, takich jak punkty obsługi medycznej czy właśnie punktów zakupu środków ochrony indywidualnej. Każdy przebywający na terenie targów będzie miał obowiązek wypełnić ankietę epidemiologiczną. Wystawcy otrzymają druki drogą mailową do wypełnienia i dostarczenia ich w dniu przyjazdu na targi. Firma będzie musiała wskazać osobę z obsługi stoiska, która ma zebrać i dostarczyć oświadczenia od wszystkich.  Zwiedzający również otrzymają ankietę mailem do wypełnienia podczas logowania się do rejestracji on-line.
  Udział w imprezach wystawienniczych może okazać się dla firm impulsem do rozwoju zwolnionego przez światową pandemię. Wsparcie biznesu w tym trudnym okresie skutecznym narzędziem marketingowym, jakim są targi, wydaje się być doskonałym pomysłem, zwłaszcza w przypadku tak silnej marki targów, jaką w światowym przemyśle wypracowały wystawy spod znaku STOM.                 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony