Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  7 miesięcy temu  30.08.2018, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Firma Axalta Coating Systems Ltd. ogłosiła decyzję zarządu, na mocy której 4 września 2018 r. Terrence Hahn zastapi na stanowisku Chief Executive Officer Charliego Shavera, który zajmował to stanowisko od 2013 r. Terrence Hahn dołączy również do zarządu jako jego dziewiąty członek.

  Terrence Hahn poprzednio piastował stanowisko President and Chief Executive Officer w grupie Home and Building Technologies należącej do Honeywell International Inc. Natomiast Charlie Shaver, który zdecydował się zrezygnować ze stanowiska, aby realizować inne cele zawodowe, pozostanie członkiem zarządu firmy Axalta w charakterze Non-Executive Chairman. Będzie również ściśle współpracował ze swoim następcą, co umożliwi płynne przekazanie obowiązków.

  - W imieniu całego zarządu firmy Axalta pragnę serdecznie powitać Terrence'a Hahna w firmie – powiedział Shaver. - Jesteśmy przekonani, że jest to człowiek, którego Axalta potrzebuje, aby nieustannie się rozwijać. Jego osiągnięcia na stanowiskach kierowniczych, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na wielu stanowiskach w grupie Honeywell – zarówno w kraju, jak i za granicą – a także ponad dwudziestoletnie doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w Air Products and Chemicals, Inc. sprawiają, że niewątpliwie jest doskonałym kandydatem do pracy w firmie Axalta. Jestem niezwykle dumny z naszych osiągnięć oraz obiecujących perspektyw na przyszłość. Gdy niedawno poinformowałem zarząd, że planuję zrezygnować ze stanowiska CEO, jego członkowie – w duchu długofalowego planowania – od razu rozpoczęli poszukiwania kandydata na moje miejsce by kontynuować dotychczasowe osiągnięcia firmy, a także zapewnić jej powodzenie w przyszłości. Jak wiadomo, Terrence ma imponującą listę sukcesów na swoim koncie, odpowiednią wiedzę, bogate doświadczenie oraz osobowość, które doskonale wpisują się w sposób działania firmy Axalta. Z optymizmem wyczekuję przekazania swojej roli Terrence'owi oraz współpracy z nim już jako członek zarządu – dodaje Shaver.

  - Fakt, że dołączam do firmy Axalta w tak dynamicznym momencie dla branży lakierniczej, to dla mnie niezwykły zaszczyt – powiedział Hahn. - Axalta to firma ze wspaniałym kierownictwem, silną pozycją na świecie i najlepszymi markami. Bardzo się cieszę, że będę mógł uczestniczyć nie tylko w rozwoju organicznym opartym na innowacyjnych rozwiązaniach oraz tworzeniu wartościowej oferty, lecz także nieorganicznym wynikającym z przejęć o strategicznym znaczeniu dla firmy. Wspomniane działania wzmacniają relacje z obecnymi klientami oraz przyciągają nowych. Doceniam zaufanie, jakim darzy mnie zarząd i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie współpracy z całym kierownictwem firmy. Jestem przekonany, że Axalta będzie nadal dynamicznie się rozwijać i oferować zyski dla udziałowców.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony