Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  7 miesięcy temu  14.09.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Katowice

  Data rozpoczęcia: 26.09.2018

  Data zakończenia: 26.09.2018

  Ekoinwentyka Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatną konferencję „Bioreaktory w walce o czyste powietrze”, podczas której podsumowane zostaną wyniki projektu pt. „Opracowanie i adaptacja technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych (KBT)”. Odbędzie się ona 26 września w Głównym Instytucie Górnictwa, plac Gwarków 1 w Katowicach, Aula Boreckiego, 3 piętro. Ponadto zostanie zaprezentowana przemysłowa innowacyjna instalacja KBT do bioeliminacji LZO/odorów wdrożona w przemyśle lakierniczym w branży motoryzacyjnej dla przepływu oczyszczanego powietrza ok 10 000 m3/h (docelowo 60 000 m3/h).

  Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z wynikami prowadzonego projektu POIR 1.1.1. pt. „Opracowanie i adaptacja technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych” zakończonego wdrożeniem instalacji KBT do przemysłu oraz opiniami na temat wdrażania innowacyjnych rozwiązań tego typu w Polsce. Prelegentami będą przedsiębiorcy, przedstawiciele nauki, władz samorządowych oraz instytucji otoczenia biznesu. Konferencja będzie okazją do zbudowania zrębów trójsektorowego porozumienia na rzecz innowacyjności.

  Osoby pragnące wziąć udział w prezentacji KBT na terenie zakładu lakierniczego w Zabrzu proszone są o stosowną informację w formularzu rejestracyjnym.
  Plan wyjazdu dla osób chętnych:
  zbiórka o godz. 8.00 w Katowicach, plac Gwarków 1
  godz. 8.05 wyjazd do Zabrza na instalację
  powrót z Zabrza do Katowic przewidywany jest na godz. 9.45

  Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do:
  - przedsiębiorców chcących poprawić efektywność ekonomiczną i ekologiczną firmy, poszukujących innowacyjnych technologii, nowego modelu biznesowego czy też innowacyjnej usługi przyjaznej dla środowiska,
  - firm, które takie technologie, produkty lub usługi opracowały i poszukują efektywnych mechanizmów wprowadzenia ich na rynek krajowy i zagraniczny,
  - jednostek naukowych, które mają do zaoferowania firmom rozwiązania innowacyjne,
  - stowarzyszeń, izb i organizacji branżowych zainteresowanych upowszechnianiem informacji o innowacyjnych technologiach.

  W celu rejestracji należy wypełnić załączony formularz rejestracyjny i odesłać go mailem na adres biuro@ekoinwentyka.pl.

  Pytania dotyczące konferencji można kierować mailem lub telefonicznie do osób do kontaktu:
  Damian Kasperczyk, tel. 602 341 067, biuro@ekoinwentyka.pl
  Jerzy Ritau, tel. 601 663 370 jerzy@ekoinwentyka.pl

  Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego organizator zastrzega możliwość wyboru zgłoszeń.

  Formularz rejestracyjny oraz agenda dostępne są na stronie: http://ekoinwentyka.pl/bioreaktory-w-walce-o-czyste-powietrze/

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony