Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  8 miesięcy temu  12.11.2019, ~ Administrator   

  Już od środy, 13 listopada, wspólnie z Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, koło Warszawy) zapraszamy na czwartą edycję Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. W tym roku na ponad 40 000 mkw. powierzchni innowacje dla branży przemysłowej zaprezentuje ponad 400 wystawców. Swój jubileusz obchodzić będzie również redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego”, która w tym roku świętuje 20-lecie. Zapraszamy na symboliczną lampkę szampana na stoisko nr 314 w hali F.

  Warsaw Industry Week (13-15 listopada) to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się najmocniejsze gałęzie branży przemysłowej. Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, na której wystawcy zaprezentują rozwiązania z zakresu instalacji i systemów do lakierowania na mokro, malowania proszkowego oraz technologii coil coating, pistoletów natryskowych, pomp lakierniczych, farb oraz lakierów ciekłych i proszkowych, mieszanek koloryzujących, instalacji sprężonego powietrza, oczyszczania i obróbki wstępnej.

  W specjalnej strefie Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego organizuje Święto Lakiernika. Organizatorzy zapraszają branżę lakierniczą do wspólnego świętowania i rywalizowania w różnych konkursach, jak dobór technologii, struktur i powłok specjalnych, lakierowanie wirtualne i rzeczywiste. Ponadto odbędzie się prezentacja szkół biorących udział w projektach renowacji lakierniczej armaty wojskowej czy samolotu AN-2, który powrócił już z lotu do Tokio. Będzie można również przystąpić do rywalizacji w Grand Prix SLP 2019 na symulatorze Bolid F1 w różnych kategoriach.

  Zapraszamy do odebrania bezpłatnego biletu:
  https://industryweek.pl/rejestracja

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony