Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  3 miesiące temu  25.02.2021, ~ Administrator   

  XII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędą się w Kielcach w dn. 19-21 października 2021 roku, po raz drugi w ramach „Przemysłowej Jesieni”. Natomiast z jesieni na czerwiec przeniesione zostały targi WARSAW INDUSTRY WEEK, które mają odbyć się w Nadarzynie w dn. 8-10 czerwca. Z kolei z czerwca na koniec lata przeniesiono poznańskie targi ITM INDUSTRY EUROPE (31 sierpnia-3 września).

  Cykl targów w Kielcach, który przez dziesięć lat był organizowany pod nazwą „Przemysłowa Wiosna” po raz kolejny odbędzie się jesienią. Pandemia wymusiła na organizatorach przełożenie tej branżowej imprezy. W skład targów „Przemysłowa Jesień” wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D.
  Więcej informacji TU

  Tymczasem WARSAW INDUSTRY WEEK, czyli Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo (w ubiegłym nie odbyły się), pierwotnie planowane na początek listopada, zostały przełożone na czerwiec. O ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli odbędą się w Nadarzynie w dn. 8-10 czerwca. Jak informują organizatorzy, „biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy 143 000 m kw. łącznej powierzchni w 6 halach expo, pozwala to na bezpieczne przeprowadzenie targów nawet przy maksymalnej (4 m kw./os.) wolnej przestrzeni zalecanej przez GIS i Ministerstwo Zdrowia. Pomimo okresu pandemii bezpiecznie realizujemy targi branżowe pozwalając na wzmocnienie wielu branż, zawarcie kolejnych relacji biznesowych i kontraktacje”.
  Więcej szczegółów TU

  Do organizacji targów ITM INDUSTRY EUROPE szykują się także Międzynarodowe Targi Poznańskie. Organizatorzy intensywnie pracują nad najbliższą edycją wydarzenia zaplanowaną na 31 sierpnia-3 września. Bogaty program ITM INDUSTRY EUROPE gotowy był już w ubiegłym roku, ale jego realizację pokrzyżowała epidemia. – Rok 2021 zapowiada się dla nas bardzo obiecująco – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Nasi partnerzy i wystawcy spragnieni spotkań face to face już teraz deklarują swój udział w targach. Liczymy, że w tej edycji uda nam się zrealizować ambitne plany, które powstały w ubiegłym roku. Głęboko wierzymy, że w tym roku targi odbędą się tradycyjnie, z rozmachem jaki wszyscy znamy. Jednak jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, czas pandemii wykorzystaliśmy na implementację innowacyjnych rozwiązań digital. To pozwala na pewną elastyczność.
  Szczegóły TU

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony