Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  7 miesięcy temu  08.10.2019, ~ Administrator   

  Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV w Brnie (Czechy) są jedynymi z najważniejszych targów przemysłowych w Europie Środkowej. Każdego roku uczestniczy w nich ponad 1600 wystawców i 80 000 odwiedzających. Ponad 50 proc. wystawców i 10 proc. odwiedzających pochodzi z zagranicy. Wystawiają się tu także polskie firmy. Targi można zwiedzać jeszcze do piątku, 11 października. Nasza redakcja będzie również obecna w Brnie.

  Osoby odwiedzające to specjaliści w tej dziedzinie, ponad 70 proc. odwiedzających wpływa na decyzje inwestycyjne, jedna trzecia należy do kierownictwa najwyższego szczebla.

  Głównym tematem tegorocznych MSV jest Przemysł 4.0 oraz fabryka cyfrowa, więc digitalizacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacji. W 2019 roku wraz z MSV odbywają się Targi Transportu i Logistyki oraz ENVITECH. Najważniejszym tematem targów ENVITECH to gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami. To trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, a adaptacja przemysłu i handlu będzie postępować w tym kierunku.

  Na targach przygotowano bardzo dobry program towarzyszący, są to profesjonalne konferencje, seminaria i warsztaty dotyczące aktualnych tematów technicznych, biznesowych oraz ekonomicznych.

  Szczegóły na https://www.bvv.cz/pl/msv/

  Tagi: targi, MSV

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony