• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  18.06.2020, ~ Administrator   

  Niezwykła i nieprzewidywalna sytuacja spowodowana przez koronawirusa stanowi bezprecedensowe wyzwanie dla firm na całym świecie. Początkowo wydawało się, że technologia czyszczenia przemysłowego nie odgrywa w tym żadnej istotnej roli, jednak rozwiązania przedstawione na tegorocznym parts2clean pomogą firmom z sektora produkcyjnego w poprawie ich przyszłej rentowności, a tym samym wyjdą z kryzysu silniejsze. Kolejna, 18. edycja wiodących międzynarodowych targów części przemysłowych i czyszczenia powierzchni odbędzie się w Stuttgarcie (Niemcy) w dniach 27–29 października 2020 roku.

  Biuro w domu, spotkania za pośrednictwem wideokonferencji czy zdalna obsługa – „korona-kryzys” spowodował głębokie zmiany w wielu obszarach życia zawodowego na całym świecie - nawet tam, gdzie wcześniej uważano to za niemożliwe. – Uelastycznienie, wirtualizacja i cyfryzacja procesów roboczych, które są wymagane przez sytuację, prowadzi również do zmian w czyszczeniu części przemysłowych – mówi Olaf Daebler, dyrektor globalny parts2clean w Deutsche Messe AG. – Wielu dostawców było kreatywnych w znajdowaniu rozwiązań dla wyeliminowania problemów użytkowników i zapewnienia im wsparcia bez konieczności przebywania na miejscu.

  Pandemia może stać się akceleratorem do wykorzystania nowych technologii i procesów wobec zmian, które pojawiły się już w wielu branżach i rynkach jeszcze przed kryzysem. Ze względu na ogromny wpływ na jakość, funkcjonalność i koszty wytwarzania produktów, targi części przemysłowych i czyszczenia powierzchni są również czynnikiem umożliwiającym optymalizację procesów produkcyjnych oraz zwiększenia ich wydajności. Ponadto odpowiednia czystość części jest niezbędnym warunkiem do zastosowania innowacyjnych technologii wytwarzania, łączenia i powlekania, a także skutecznego wdrażania nowych produktów. – Dzięki ofertom obejmującym różne branże i różne materiały parts2clean jest idealną platformą informacyjną i zakupową jeśli mówimy o czyszczeniu elementów na etapie produkcji – mówi Daebler.

  Wśród najważniejszych wydarzeń targów możemy znaleźć tłumaczone symultanicznie wykłady (niemiecki <> angielski) podczas trzydniowego forum ekspertów. Umożliwi ono odwiedzającym uzyskanie szczegółowych informacji na temat rozwiązań, innowacji i trendów w zakresie części przemysłowych i czyszczenia powierzchni.

  Wydarzenie równoległe: SurfaceTechnology NIEMCY

  Równolegle z forum parts2clean odbędzie się w tym roku SurfaceTechnology NIEMCY. Targi te obejmują całe spektrum technologii przygotowania powierzchni. – Dzięki czyszczeniu części i obróbce powierzchni te dwa targowe wydarzenia skupią się na ważnych etapach produkcji przed lakierowaniem – mówi Daebler. – W rezultacie między tymi dwoma targami występuje pozytywny efekt synergii, który jest interesujący dla wielu odwiedzających. Parts2clean oraz SurfaceTechnology NIEMCY będą zlokalizowane w sąsiednich halach w centrum wystawowym w Stuttgarcie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony