• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  miesiąc temu  09.04.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Już dziś (9 kwietnia) otwiera się dziewiąta edycja targów PaintExpo. W dniach 9–12 kwietnia w Karlsruhe (Niemcy) zaprezentowane zostaną liczne światowe premiery, pionierskie trendy oraz nowe technologie zrównoważonych i energooszczędnych procesów lakierowania przemysłowego. W porównaniu z ostatnią edycją tych wiodących na świecie targów przemysłowych technologii lakierniczych, tegoroczni odwiedzający mogą spodziewać się szerszej oferty.

  Około 430 wystawców z 25 krajów zaprezentuje swoje innowacyjne produkty, usługi i procesy na blisko 32 tys. metrach kwadratowych w trzech halach wystawienniczych w Karlsruhe. – Obecnie branża stoi przed trudnymi wyzwaniami, dlatego szczególnie cieszymy się, że udało nam się dorównać tak dużej liczbie wystawców, jak w poprzedniej edycji targów. Odwiedzający PaintExpo 2024 mogą spodziewać się bogatszej oferty firm – mówi Markus Geisenberger, dyrektor generalny Leipziger Messe. – Ta wyjątkowa okazja udowadnia, że PaintExpo jest najważniejszą międzynarodową platformą branżową w zakresie przemysłowych technologii lakierniczych.

  Międzynarodowy charakter

  Tegoroczne targi PaintExpo osiągnęły swój cel, jakim było całościowe odzwierciedlenie międzynarodowego rynku produktów i usług powłok przemysłowych. Udział wystawców międzynarodowych wynosi 45 proc. Najwięcej firm spoza Niemiec pochodzi z Włoch, Turcji, Szwajcarii, Polski i Francji. Jednak międzynarodowi wystawcy pochodzą nie tylko z Europy. Swoje portfolio zaprezentują na przykład firmy z USA, Indii i Chin. Ponadto koncepcja targów przekonała wielu nowych wystawców: co siódmy wystawca będzie brał udział w PaintExpo po raz pierwszy.

  Innowacyjne osiągnięcia technologiczne z pierwszej ręki

  Na stoiskach wystawowych na zwiedzających czekać będzie wiele nowych produktów i pionierskich osiągnięć technologicznych ukierunkowanych na bardziej zrównoważone i energooszczędne procesy. Nacisk zostanie położony także na pragmatyczne rozwiązania w zakresie podnoszenia jakości i cyfryzacji produkcji. Portfolio produktów i usług obejmuje obróbkę wstępną, powłoki, technologię instalacji i aplikacji, aż po kontrolę jakości i pakowanie. PaintExpo jest zatem najważniejszą platformą informacyjną i zakupową dla branży powłok przemysłowych.

  Cyfrowy katalog wystawców i produktów

  Dzięki cyfrowemu katalogowi wystawców i produktów na stronie internetowej PaintExpo odwiedzający mogą przed targami zapoznać się z przeglądem wystawców i innowacyjnych urządzeń oraz produktów. Po przybyciu do centrum wystawowego w Karlsruhe odwiedzający mogą odnaleźć drogę do konkretnych wystawców, korzystając z interaktywnej mapy hal.

  Bilety do nabycia wyłącznie online

  Zwiedzający mogą zakupić bilety na targi i zrealizować zaproszenia od wystawców za pośrednictwem internetowego sklepu z biletami na stronie internetowej PaintExpo. Bilet online umożliwia szybki i łatwy dostęp na targi.

  Szczegóły na temat targów TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...