• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.06.2020, ~ Administrator   

  Wszystkie znaki wskazują na to, że targi PaintExpo odbędą się w tym roku. W dniach 12-15 października 2020 r, w centrum wystawowym w Karlsruhe (Niemcy) zaplanowane są wiodące na świecie Targi Przemysłowych Technologii Lakierniczych z udziałem ponad 500 wystawców krajowych i międzynarodowych. Kompleksowa koncepcja higieny zapewni najlepsze możliwe bezpieczeństwo wystawcom oraz zwiedzającym. Portfolio wystawiennicze PaintExpo przedstawia najszerszą na świecie ofertę rozwiązań w zakresie dostosowywania procesów lakierowania na mokro, malowania proszkowego i powlekania do aktualnych wymagań, a także do dostosowywania ich do nowych wymogów w przyszłości.

  – Niektórzy wystawcy musieli odwołać udział w targach z powodów wynikających z opóźnień oraz konfliktów w harmonogramach, jednakże pomimo tego ponad 500 wystawców z Niemiec oraz zza granicy będzie reprezentowanych w Karlsruhe – informuje Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający organizacją prywatnych targów FairFair GmbH.

  Organizator targów i jego zespół są przekonani, że są dobrze przygotowani na to wydarzenie. Wraz z Messe Karlsruhe, a także z odpowiednimi władzami stanowymi i lokalnymi opracowywana jest kompleksowa koncepcja higieny i bezpieczeństwa w celu zapewnienia wystawcom i zwiedzającym najlepszej możliwej ochrony zdrowia, którą można będzie aktualizować w celu dostosowania do aktualnych warunków w dowolnym momencie. Na jednego gościa przypadać będą co najmniej cztery metry kwadratowe powierzchni. Sprzedaż biletów czy rejestracja bezpłatnych wejściówek odbywać się będą wyłącznie online.

  Więcej informacji, aktualna lista wystawców oraz indeks produktów są dostępne na stronie www.PaintExpo.com.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony