• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  22.07.2020, ~ Administrator   

  8. Targi Przemysłowych Technologii Lakierniczych PaintExpo (Karlsruhe, Niemcy), które miały odbyć się w dniach 12-15 października 2020 r., zostały ostatecznie anulowane. Kolejna edycja dopiero w 2022 roku.

  Ze względu na wciąż trudną sytuację związaną z pandemią Covid-19, surowsze przepisy dotyczące higieny i odległości między zwiedzającymi hale targowe oraz utrzymujące się ograniczenia w podróżach międzynarodowych, PaintExpo 2020 zostało oficjalnie odwołane. Kolejne targi odbędą się zgodnie z planem w 2022 r.

  – Razem z naszymi wystawcami i partnerami mieliśmy nadzieję, że w październiku zorganizujemy PaintExpo 2020 z odpowiednimi środkami bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników – mówi Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair GmbH, organizator targów. – Jednak w międzyczasie okoliczności uległy zmianie, między innymi ze względu na nowe przepisy dotyczące organizacji targów w Badenii-Wirtembergii, tak że w końcu musimy odwołać imprezę. 
  Decyzja ta została podjęta na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród wszystkich wystawców PaintExpo 2020, z których spora część była również przeciwna ponownemu przesunięciu terminu targów.

  Wiele firm boryka się obecnie z ekonomicznymi skutkami pandemii, a zatem udział w targach nie znajduje się na szczycie ich listy priorytetów. Poza tym ochrona zdrowia i zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji nadal odgrywają kluczową rolę. W rezultacie kontakt twarzą w twarz i podróżowanie są ograniczone do absolutnie niezbędnego minimum. Co więcej, firmy w niektórych przypadkach zabraniają wizyt na targach, a podróże międzynarodowe nadal podlegają ścisłym ograniczeniom. Wymogi określone w przepisach wydanych przez rząd landu Badenii-Wirtembergii są kolejnym ważnym powodem, dla którego zdecydowano się nie organizować PaintExpo 2020.

  – Zamierzamy teraz poświęcić całą naszą energię na przygotowanie kolejnego regularnie planowanego PaintExpo, aby zapewnić branży lakierniczej możliwie najlepsze warunki do udanego udziału w targach – dodaje Jürgen Haußmann. 
  Następne PaintExpo – największe na świecie wydarzenie targowe branży lakierniczej – odbędzie się w centrum wystawowym w Karlsruhe w dniach 26-29 kwietnia 2022 roku.

  Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.PaintExpo.com.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony