• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  8 miesięcy temu  30.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Trwają intensywne prace nad przyszłoroczną edycją targów ITM INDUSTRY EUROPE. Choć do wydarzenia zostało jeszcze ponad pół roku to blisko 70 proc. powierzchni wystawienniczej już jest zajęte. Do grona wystawców sukcesywnie dołączają kolejne firmy.

  Trwa gorący okres targowo-konferencyjny. Kalendarz obfituje w ciekawe wydarzenia dla branży przemysłowej. Zespół targów ITM INDUSTRY EUROPE aktywnie w nich uczestniczy w ramach partnerstwa, przygotowując się do kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE.

  Targi ITM INDUSTRY Europe otwarte na biznes i naukę

  - Dużo się dzieje, widać, że branża przemysłowa spragniona jest spotkań i aktualnej wiedzy. Cieszy mnie, że jako organizator kluczowych dla tego sektora targów, możemy czerpać ze zbudowanych przez lata partnerskich relacji, ciągle je wzmacniając i wzajemnie się inspirując. Współpraca m.in. z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym, organizatorem Spotkania Nauki z Biznesem, które odbyło się 19 października 2023 r. jeszcze bardziej utwierdziła nas w przekonaniu, że idea łączenia nauki z biznesem ma konkretne przełożenie na rozwój nowoczesnych technologii. Uczestnicy mogli się zapoznać z zakupioną w ramach projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej aparaturą badawczą, pozwalającą na prowadzenie szerokiego wachlarza usług związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych przedsiębiorstw, projektowania nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, w tym informatycznych. Mogę zapewnić, że zarówno nauki jak i biznesu nie zabraknie także na targach ITM INDUSTRY EUROPE. Jestem pod ogromnym wrażeniem przenikania się tych dwóch światów

  – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

  Wystawcy, którzy kreują branżę

  Jednym z wystawców, który szykuje się na kolejną edycję targów ITM INDUSTRY EUROPE rezerwując już dla siebie miejsce, jest firma FANUC POLSKA. Lider robotyzacji nie tylko dba o ekspansję i zdobywa kolejne rynki na świecie, ale od dawna inwestuje w rozwój młodych kadr i wzrost świadomości w zakresie robotyzacji w przemyśle. Taką okazję stwarzają pierwsze w Polsce profesjonalne zawody w programowaniu robotów oraz budowaniu stanowisk zrobotyzowanych ROBO CHALLENGE, w które od początku zaangażowany jest FANUC POLSKA. Targi ITM INDUSTRY EUROPE były partnerem zakończonego 28 września wydarzenia oraz fundatorem nagrody w postaci zabudowanego stoiska w przestrzeni ekspozycyjnej ITM 2024. Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy zaproszono zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju.

  - Laureatem edycji ROBO CHALLENGE 2023 została drużyna z firmy Inlader i to właśnie tych zawodników będzie można poznać bliżej podczas czerwcowego święta branży przemysłowej – targów ITM INDUSTRY EUROPE - zapowiada Anna Lemańska-Kramer. Zawody są fenomenem w skali kraju i jedyną okazją na bezpośredni dostęp do tak wielu w pełni funkcjonalnych aplikacji przeznaczonych dla firm z branży przemysłowej.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...