• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  27.04.2021, ~ Administrator   

  W tym roku EuroBLECH przybierze formę trzech spotkań online.

  W tym roku EuroBLECH przybierze formę trzech spotkań online.

  Cykl „Cyfrowe innowacje EuroBLECH” będzie się składał z trzech wydarzeń obejmujących prezentacje produktów, rozmowy z wystawcami i webinaria. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27-28 kwietnia 2021 r.

  W dobie pandemii koronawirusa organizatorzy targów masowo przenoszą się do świata wirtualnego. Także Mack Brooks Exhibitions – organizator EuroBLECH – po sukcesie Szczytu Innowacji Cyfrowych EuroBLECH w październiku ubiegłego roku postanowił rozszerzyć jego formułę i zorganizować w tym roku trzy spotkania tematyczne online. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 27-28 kwietnia 2021 r. i poświęcone będzie formowaniu blach.

  Każde spotkanie z cyklu „Cyfrowe Innowacje EuroBLECH” będzie się składało z trzech elementów: prezentacji produktów online, wirtualnych spotkań z wystawcami, a także webinariów tematycznych poświęconych wyzwaniom i trendom związanym z tematem przewodnim wydarzenia. Dzięki temu wystawcy będą mieli szansę zaprezentować swoje produkty szerszemu gronu odbiorców, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a być może także zainicjować współpracę handlową. Zaś zwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi bez wychodzenia z domu.

  W spotkaniu może wziąć udział każdy – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.euroblechdigital.com/index/registration. Rejestracja jest bezpłatna.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...