• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Drewno

  ponad rok temu  17.09.2020, ~ Administrator   

  Strona 3 z 3

  Mistrzostwa i konkursy
  W programie targów są też wydarzenia, które od lat rozpalają emocje uczestników, jak  Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ. Zadanie, jakie stanie przed jego uczestnikami, nie należy do najłatwiejszych. Trzeba bowiem wykazać się niebywałą umiejętnością wbicia pięciu 3,5-calowych gwoździ w drewniane kantówki pięcioma uderzeniami młotka, czyli każdy gwóźdź trzeba wbić jednym uderzeniem. Liczy się tutaj precyzja, doświadczenie, a także umiejętność koncentracji. 
  Ciekawa jest też  wystawa konkursowa „Wyczarowane z drewna”. Zadaniem jego uczestników– uczniów szkół ponadpodstawowych, uczących się w klasach o profilu drzewnym – było stworzenie oryginalnego przedmiotu z drewna, który dotąd nie był powszechnie wykonywany z tego surowca. Łączna pula nagród wynosi aż 60.000 złotych. 

  Złoty Medal Grupy MTP 2019
  W tym roku Sąd Konkursowy uhonorował  Złotymi Medalami siedem produktów w ramach targów DREMA! Szukajcie ich na specjalnie oznaczonych stoiskach! Informacje o medalistach znajdziecie także na stronie internetowej targów DREMA.

  Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
  Tegoroczna edycja najważniejszych targów zaopatrzeniowe branży drzewnej i meblarskiej w Polsce w tym roku odbywa się w nowym reżimie sanitarnym, który ma zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym. - W tym roku bezpieczeństwo i ochrona zdrowia wystawców, zwiedzających i pracowników targów DREMA, na równi z jakością wydarzenia, to nasz priorytet - deklaruje dyrektor targów DREMA Andrzej Półrolniczak. Międzynarodowe Targi Poznańskie są w pełni przygotowane pod względem sanitarnym i organizacyjnym na wrześniowe spotkanie branży drzewnej i meblarskiej. Na wszystkich imprezach obowiązują aktualne wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych, Grupa MTP stosuje się również do rekomendacji Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wystawców i zwiedzających teren targów jest na bieżąco dezynfekowany. Zakup biletów możliwy jest tylko za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl. Wejście na wydarzenie wiąże się m.in. z bezdotykowym pomiarem temperatury z użyciem kamer termowizyjnych, wypełnieniem ankiety epidemiologicznej, dezynfekcją dłoni czy koniecznością zasłaniania ust i nosa. Osoby, u których zaobserwowane zostaną jakiekolwiek oznaki zakażenia, nie będą miały wstępy na teren targów. Układ stoisk przestrzeni wystawienniczych uwzględnia poszerzenie ciągów komunikacyjnych pomiędzy stoiskami wystawienniczymi do szerokości minimum 3 metrów. 

  Zwiedzanie
  Bilety dostępne są tylko online w serwisie www.toBilet.pl
  Ekspozycja targów DREMA 2020 zlokalizowana jest w pawilonie 5.

  Godziny otwarcia targów: 

  • 17 września (czwartek): 9.00 – 17.00
  • 18 września (piątek): 9.00 – 16.00.

  Więcej informacji na stronach www.drema.pl 

  Więcej zdjęć na naszym FB

  Media do artykułu

  GALERIA ZDJĘĆ

  Targi DREMA 2020 rozpoczęte
  Targi DREMA 2020 rozpoczęte

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony