• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  5 miesięcy temu  08.04.2021, ~ Administrator   

  12-14 października 2021 r. Karlsruhe po raz czwarty będzie gościło producentów narzędzi i maszyn do gratowania i precyzyjnej obróbki powierzchni.

  12-14 października 2021 r. Karlsruhe po raz czwarty będzie gościło producentów narzędzi i maszyn do gratowania i precyzyjnej obróbki powierzchni.

  Kolejna, 4. edycja targów technologii gratowania i precyzyjnej obróbki powierzchni DeburringEXPO zaplanowana jest na 12-14 października 2021 r. w Niemczech.

  fairXperts GmbH & Co. KG – organizator targów DeburringEXPO zapowiedział, że kolejna edycja imprezy odbędzie się planowo, tj. w dniach 12-14 października 2021 r., na terenie Centrum Wystawienniczego w Karlsruhe. Tym samym będą to jedne z pierwszych targów w Niemczech zorganizowanych w tradycyjnej, analogowej formie.

  Targi DeburringEXPO poświęcone są w całości tematyce gratowania, wyoblania i precyzyjnej obróbki powierzchni. W ramach najbliższej edycji oprócz stanowisk targowych wystawcy będą mogli zaprezentować swoje rozwiązania w ramach trzech bloków tematycznych: „Czyszczenie po gratowaniu”, „Zautomatyzowane gratowanie z wykorzystaniem robotów przemysłowych” oraz „Obróbka wykańczająca części wytwarzanych przyrostowo”. Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie także Forum Ekspertów poświęcone najnowszych technologiom i trendom w zakresie gratowania i obróbki powierzchni.

  – Już od końca lutego obserwujemy rosnące zainteresowanie wynajmem stoisk. Dlatego jesteśmy przekonani, że tegoroczne targi pod względem skali dorównają tym sprzed dwóch lat – z tą różnicą, że zostaną zorganizowane w ścisłym reżimie sanitarnym – podkreśla Hartmut Herdin, dyrektor zarządzający fairXperts.

  Szczegółowe informacje na temat targów, program imprezy oraz lista wystawców dostępne są na stronie internetowej: www.deburring-expo.com.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony