• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Urządzenia Lakiernicze

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  26.04.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W tym roku targi CHINACOAT po raz kolejny zostaną zorganizowane w podwójnej, hybrydowej formule.

  W tym roku targi CHINACOAT po raz kolejny zostaną zorganizowane w podwójnej, hybrydowej formule.

  W listopadzie 2021 r. największe azjatyckie targi farb i lakierów powrócą do Szanghaju. Oprócz prezentacji na żywo wystawcy będą mogli przedstawić swoje produkty także online.

  Sinostar-ITE – organizator targów CHINACOAT – ogłosił, że kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2021 r. na terenie centrum wystawienniczego Shanghai New International Expo Centre w Szanghaju. Targi obejmą pięć hal wystawienniczych o łącznej powierzchni ok. 57 tys. mkw., podzielonych na grupy tematyczne: surowce do produkcji farb i powłok, chińskie i zagraniczne maszyny, urządzenia i usługi, technologie powlekania proszkowego oraz technologie sieciowania UV i EB.

  W ubiegłym roku targi CHINACOAT odbywały się w podwójnej, hybrydowej formule – oprócz prezentacji na żywo wystawcy mogli przedstawić swoją ofertę także w ramach platformy Virtual Show. Łącznie w targach wzięło udział 710 wystawców z 20 krajów i regionów oraz ponad 22 tys. zwiedzających. Zachęceni sukcesem tego formatu, w 2021 r. organizatorzy zamierzają kontynuować tradycję targów hybrydowych.

  Tegoroczna edycja będzie 26. spotkaniem branży farbiarskiej w Chinach. Targi CHINACOAT co roku przyciągają uwagę całego świata, uznawane za największą imprezę tego sektora na terenie Azji.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...