• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  ponad rok temu  11.12.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 3

  W pierwszym tygodniu lutego 2020 Poznań stanie się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów – ciekawych nowości i gotowych na podjęcie nowych wyzwań biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czekać będzie na nich niemal 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata.

  Poszczególne gałęzie budowlanki obecne na Budmie zaprezentowane zostaną w ośmiu pawilonach. Większość zwiedzających zacznie zwiedzanie od pawilonów 3 i 3A, gdzie pojawią się nowości z zakresu fundamentów, stropów, ścian i posadzek, a także materiałów wykończeniowych, chemii budowlanej, czy także drzwi i podłóg. Tu będzie można też porozmawiać o innowacyjnych pomysłach w strefie Start-upów. Salon stolarki otworowej (w pawilonie nr 5) wypełnią nowe propozycje okien, osłon, bram, ogrodzeń, ale także najświeższe rozwiązania dedykowane tym produktom – z zakresu automatyki budynków i systemów smart home. Imponujący będzie salon dachów (pawilon nr 6), w którym podziwiać będzie można pełen asortyment dla branży dekarskiej, włącznie z coraz częściej stosowanymi rozwiązaniami ekologicznych dachów zielonych. Temat budownictwa prefabrykowanego, energooszczędnego i pasywnego wybrzmiewać będzie w pawilonie nr 7, a zagadnienia związane z budowaniem w zgodzie z naturą podjęte zostaną również w ramach wydarzeń specjalnych odbywających się podczas targów. Najnowszych rozwiązania dla placu budowy – szalunki, rusztowania, sprzęt pomocniczy i narzędzia będzie można testować w pawilonie 8A. Nie zabraknie też „ciężkich motywów” czyli konstrukcji stalowych, zabudowy hal i maszyn budowlanych, a to za sprawą towarzyszących Budmie targów Intermasz i Infratec.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Dobry montaż to podstawa!

  Zobaczyć, dotknąć, sprawdzić jak działają nowe produkty i rozwiązania dedykowane budowlance będzie można na kilkuset stoiskach. Do tego bezpośredni kontakt z producentami i dystrybutorami to pierwszy krok do wejścia na wyższy poziom biznesu. Kolejny to implementacja, w oparciu o pogłębioną wiedzę i nieustanne podnoszenie umiejętności. Dlatego też podczas targów BUDMA, będziemy mieli okazję poznać prawidłowe techniki montażu stolarki budowlanej w kolejnej edycji MONTERIADY, która dzięki nowej formule będzie jeszcze bardziej spektakularna i przystępna dla fachowców. Będziemy też podziwiać zmagania najlepszych młodych dekarzy, którzy mocno wytężą się, by pokazać swoją fachowość i sprawność na różnych typach dachów. Powalczą o tytuł Mistrza Polski, który będzie przepustką do reprezentowania kraju na arenie światowej. Do boju staną również parkieciarze. W strefie Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich polecą wióry, by zaprezentować najtrudniejsze techniki, dzięki którym powstaną parkiety zachwycające skomplikowanymi wzorami, ale i precyzją wykonania. Swoje umiejętności sprawdzą też adepci budowlanki podczas turnieju Złota Kielnia organizowanego dla uczniów szkół średnich.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...