Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  8 miesięcy temu  11.12.2019, ~ Administrator   

  Strona 1 z 3

  W pierwszym tygodniu lutego 2020 Poznań stanie się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów – ciekawych nowości i gotowych na podjęcie nowych wyzwań biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czekać będzie na nich niemal 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata.

  Poszczególne gałęzie budowlanki obecne na Budmie zaprezentowane zostaną w ośmiu pawilonach. Większość zwiedzających zacznie zwiedzanie od pawilonów 3 i 3A, gdzie pojawią się nowości z zakresu fundamentów, stropów, ścian i posadzek, a także materiałów wykończeniowych, chemii budowlanej, czy także drzwi i podłóg. Tu będzie można też porozmawiać o innowacyjnych pomysłach w strefie Start-upów. Salon stolarki otworowej (w pawilonie nr 5) wypełnią nowe propozycje okien, osłon, bram, ogrodzeń, ale także najświeższe rozwiązania dedykowane tym produktom – z zakresu automatyki budynków i systemów smart home. Imponujący będzie salon dachów (pawilon nr 6), w którym podziwiać będzie można pełen asortyment dla branży dekarskiej, włącznie z coraz częściej stosowanymi rozwiązaniami ekologicznych dachów zielonych. Temat budownictwa prefabrykowanego, energooszczędnego i pasywnego wybrzmiewać będzie w pawilonie nr 7, a zagadnienia związane z budowaniem w zgodzie z naturą podjęte zostaną również w ramach wydarzeń specjalnych odbywających się podczas targów. Najnowszych rozwiązania dla placu budowy – szalunki, rusztowania, sprzęt pomocniczy i narzędzia będzie można testować w pawilonie 8A. Nie zabraknie też „ciężkich motywów” czyli konstrukcji stalowych, zabudowy hal i maszyn budowlanych, a to za sprawą towarzyszących Budmie targów Intermasz i Infratec.

  Dobry montaż to podstawa!

  Zobaczyć, dotknąć, sprawdzić jak działają nowe produkty i rozwiązania dedykowane budowlance będzie można na kilkuset stoiskach. Do tego bezpośredni kontakt z producentami i dystrybutorami to pierwszy krok do wejścia na wyższy poziom biznesu. Kolejny to implementacja, w oparciu o pogłębioną wiedzę i nieustanne podnoszenie umiejętności. Dlatego też podczas targów BUDMA, będziemy mieli okazję poznać prawidłowe techniki montażu stolarki budowlanej w kolejnej edycji MONTERIADY, która dzięki nowej formule będzie jeszcze bardziej spektakularna i przystępna dla fachowców. Będziemy też podziwiać zmagania najlepszych młodych dekarzy, którzy mocno wytężą się, by pokazać swoją fachowość i sprawność na różnych typach dachów. Powalczą o tytuł Mistrza Polski, który będzie przepustką do reprezentowania kraju na arenie światowej. Do boju staną również parkieciarze. W strefie Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich polecą wióry, by zaprezentować najtrudniejsze techniki, dzięki którym powstaną parkiety zachwycające skomplikowanymi wzorami, ale i precyzją wykonania. Swoje umiejętności sprawdzą też adepci budowlanki podczas turnieju Złota Kielnia organizowanego dla uczniów szkół średnich.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony