• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Budownictwo

  ponad rok temu  12.11.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z partnerami biznesowymi, organizatorzy Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, a także Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH obawiają się, że organizacja zaplanowanych na luty 2021 wydarzeń będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona. Dlatego też zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów BUDMA oraz WINDOOR-TECH na termin 23-26 listopada 2021 roku. Tym samym ich tematyka zostanie dodatkowo wzbogacona o ofertę Targów Branży Szklarskiej GLASS oraz Targów Branży Kamieniarskiej STONE.

  Zmiana terminu targów nie oznacza braku kontaktu z branżą - w terminie wcześniej przewidzianym na organizację targów BUDMA i WINDOOR-TECH (2-5.02.2021 r.), zaplanowane są dwie cenione przez sektor budowlany oraz środowisko architektów i projektantów konferencje (w wersji hybrydowej
  lub on-line), do udziału w których już dzisiaj Grupa MTP zaprasza:

  • Forum Gospodarcze Budownictwa „BUILD 4 FUTURE”
  • Forum Designu i Architektury „D&A”

  Wkrótce więcej informacji na temat planowanych konferencji.

  Organizatorzy zapewniają, że czas dzielący nas od kolejnej edycji targów wykorzystają do stworzenia wartościowej i atrakcyjnej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych. Wierzą, że przerwa w organizacji targów sprawi, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...