Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Już 10 kwietnia do mazowieckiej Ossy po raz siedemnasty zjadą najważniejsi gracze na rynku lakiernictwa przemysłowego w Polsce. 65 wystawców, 30 prelegentów i kilkuset uczestników przez dwa dni debatować będzie o najważniejszych dla branży lakierniczej kwestiach, problemach i wyzwaniach. W tym roku tematem przewodnim imprezy będą innowacje i nowoczesne technologie w lakierowaniu proszkowym i ciekłym. Podjęte zostaną kluczowe kwestie, także z punktu widzenia całej naszej gospodarki: robotyzacja, kontrola procesu lakierowania czy kalkulacja jego kosztów. Zapoczątkowany w roku ubiegłym moduł dotyczący antykorozji i procesów zabezpieczenia detali przed rdzewieniem będzie kontynuowany także w czasie tegorocznej edycji.

  Sympozjum Wagner to dwudniowy cykl debat i spotkań z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Ideą jest integracja polskiej branży lakierniczej, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany doświadczeń, myśli i pomysłów na jej rozwój. W krótkim czasie impreza ta stała się najważniejszym wydarzeniem branżowym w Europie. – Uczestnicy sympozjum zawsze wiążą z tą imprezą duże nadzieje na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, gdyż atmosfera wydarzenia sprzyja budowaniu relacji – mówi Rafał Beń, koordynator wydarzenia. – Sympozjum Wagner buduje wśród przedsiębiorców świadomość wartości wspólnoty oraz stwarza nowe możliwości rozwoju i ukierunkowuje działania branży.

  Tematyka sympozjum obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju lakiernictwa przemysłowego w Polsce i Europie.

  Szczegóły uczestnictwa i tematy wykładów na http://www.wagner-polska.com.pl/SYMPOZJUM_2019_Zaproszenie%20z%20formularzem.pdf

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony