Szukaj

    Aktualności i przegląd rynku

    Już 10 kwietnia do mazowieckiej Ossy po raz siedemnasty zjadą najważniejsi gracze na rynku lakiernictwa przemysłowego w Polsce. 65 wystawców, 30 prelegentów i kilkuset uczestników przez dwa dni debatować będzie o najważniejszych dla branży lakierniczej kwestiach, problemach i wyzwaniach. W tym roku tematem przewodnim imprezy będą innowacje i nowoczesne technologie w lakierowaniu proszkowym i ciekłym. Podjęte zostaną kluczowe kwestie, także z punktu widzenia całej naszej gospodarki: robotyzacja, kontrola procesu lakierowania czy kalkulacja jego kosztów. Zapoczątkowany w roku ubiegłym moduł dotyczący antykorozji i procesów zabezpieczenia detali przed rdzewieniem będzie kontynuowany także w czasie tegorocznej edycji.

    Sympozjum Wagner to dwudniowy cykl debat i spotkań z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Ideą jest integracja polskiej branży lakierniczej, stworzenie uniwersalnej platformy wymiany doświadczeń, myśli i pomysłów na jej rozwój. W krótkim czasie impreza ta stała się najważniejszym wydarzeniem branżowym w Europie. – Uczestnicy sympozjum zawsze wiążą z tą imprezą duże nadzieje na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, gdyż atmosfera wydarzenia sprzyja budowaniu relacji – mówi Rafał Beń, koordynator wydarzenia. – Sympozjum Wagner buduje wśród przedsiębiorców świadomość wartości wspólnoty oraz stwarza nowe możliwości rozwoju i ukierunkowuje działania branży.

    Tematyka sympozjum obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju lakiernictwa przemysłowego w Polsce i Europie.

    Szczegóły uczestnictwa i tematy wykładów na http://www.wagner-polska.com.pl/SYMPOZJUM_2019_Zaproszenie%20z%20formularzem.pdf

    Poleć innym

    Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

    • 0
      ZADOWOLONY
    • 0
      ZASKOCZONY
    • 1
      POINFORMOWANY
    • 0
      OBOJĘTNY
    • 0
      SMUTNY
    • 0
      WKURZONY
    • 0
      BRAK SŁÓW

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
      Nie ma jeszcze komentarzy...
    do góry strony