Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  03.01.2017, ~ Administrator   

  Ponad 450 wystawców z całego świata, tysiące specjalistów z kraju i zagranicy, wiele niezwykle ważnych premier maszyn i technologii, międzynarodowe kontakty biznesowe oraz największe w Polsce forum dla podwykonawców – Salon Kooperacji Przemysłowej. W dniach 18-20 października Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ponownie stało się nowoczesną areną dla branży obróbki mechanicznej w Polsce. W tym roku targi EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO odwiedziło ponad 9 tysięcy gości.
  – Na targach EUROTOOL® wystawiamy się już po raz osiemnasty i bardzo żałuję, że nie braliśmy udziału we wszystkich edycjach – tymi słowami udział firmy FATPOL TOOLS w targach podsumował jej właściciel Remigiusz Koprowski. – Tegoroczne targi są dla nas udane, zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim to, kto tu przychodzi. Tutaj spotykają się specjaliści z branży, a rozmowy zainicjowane w przestrzeni targowej bardzo często kończą się podpisaniem kontraktów handlowych.
  Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku w stolicy Małopolski swoją ofertę prezentują czołowe firmy z Polski i zagranicy. Według danych organizatora – tegoroczne targi odwiedziło ponad 9237 specjalistów z wielu branż przemysłu. To jeszcze więcej niż rok temu. Równocześnie z targami EUROTOOL® odbyły się targi BLACH-TECH-EXPO, gdzie prezentowano maszyny do obróbki plastycznej, oprogramowanie do projektowania wyrobów z blach oraz technologie obróbki, łączenia i powlekania tych produktów.
  Ponad 450 wystawców z całego świata (w tym z Niemiec, Szwajcarii, Korei Południowej, Czech i Turcji) zgromadzonych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków zaprezentowało kilkadziesiąt branżowych nowości.
  Targom EUROTOOL® towarzyszyła szósta edycja Salonu Kooperacji Przemysłowej. To giełda usług przemysłowych, skupiająca w jednym miejscu zleceniodawców i zleceniobiorców. W tym roku na targach nowych zleceniodawców poszukiwało 65 firm usługowych.  
  22. edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, 9. edycja Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO oraz towarzyszące im salony Kooperacji Przemysłowej, Technologii CAx i Automatyki i Robotyki odbędą się w dniach 28-30 listopada 2017 roku.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony