• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  5 miesięcy temu  24.01.2022, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems, światowy dostawca płynnych i proszkowych powłok lakierniczych, ogłosił Światowy Kolor Roku 2022 dla branży motoryzacyjnej – Royal Magenta.

  Wybrany w ramach ósmej edycji ekskluzywnego konkursu Global Automotive Color of the Year, Royal Magenta, to głęboki wiśniowy kolor, który wprowadza na rynek luksusowe wykończenie. Solidna konstrukcja ma majestatyczne, ciemne wykończenie z odcieniami winorośli merlot i owocu granatu. W świetle słonecznym kolor wydaje się być jagodowoczerwony, jednak o północy ujawnia swój mroczny, tajemniczy wygląd.

  – Royal Magenta zapewnia nowy, luksusowy wygląd, który jest zoptymalizowany pod kątem przyszłej mobilności – powiedział Hadi Awada, Senior Vice President, Global Mobility Coatings w Axalta. – Dzięki innowacyjnym technologiom wodorozcieńczalnym zoptymalizowanym pod kątem mobilności i ochrony środowiska pomagamy branży motoryzacyjnej w przechodzeniu w kierunku coraz bardziej zrównoważonych rozwiązań, pojazdów elektrycznych i autonomicznej jazdy.

  Royal Magenta została opracowana dla wszystkich typów pojazdów i wzbogaca paletę mobilności o urzekający kolor. Royal Magenta jest stylowa i funkcjonalna, zaprojektowana do współpracy z systemami radarowymi stosowanymi w pojazdach autonomicznych wszystkich rozmiarów. Wyrafinowanie Royal Magenta wynika z doświadczeń firmy Axalta w dostarczaniu luksusowych powłok na rynek mobilny i nawiązuje do globalnych trendów kolorystycznych, które podkreślają styl i elegancję, oferując przyjemne i uroczyste kolory. Bordowe, fioletowe i wiśniowe odcienie stają się coraz modniejsze na rynku.

  Więcej informacji na temat globalnego samochodowego koloru roku 2022 oraz możliwości kolorystycznych firmy Axalta można znaleźć na stronie axalta.com/color.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Reklama
  C1 - prenumerata