• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  ponad rok temu  06.05.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Miejsce: Wrocław

  Data rozpoczęcia: 17.09.2020

  Data zakończenia: 18.09.2020

  Rozpoczęły się już przygotowania do 8. konferencji „Chemia i Motoryzacja”, która przez lata rozwinęła się w ważne wydarzenie dla liderów z branży przemysłowej. Tym razem ma się ona odbyć 17–18 września we Wrocławiu. Oczywiście biorąc pod uwagę sytuację z pandemią COVID-19 i całą masę związanych z nią niewiadomych, istnieje prawdopodobieństwo przesunięcia tego terminu na przyszły rok.

  Jednak dzisiaj wielu przedstawicieli przemysłu uważa, że pomimo pandemii, a może szczególnie ze względu na nią i jej skutki, konferencja winna odbyć się w możliwie krótkim czasie. W ich ocenie teraz nie można rezygnować z podnoszenia kwalifikacji, poznawania nowych rozwiązań oraz kierunków rozwoju branży. A dużą dawkę wiedzy zapewnia właśnie udział w „Chemii i Motoryzacji”, która jednocześnie gwarantuje szeroki program szkoleniowy.

  Kwalifikacje najważniejsze

  Czasowe spowolnienie branży, obniżenie jej rentowności, spadek popytu, może w przyszłości skutkować jeszcze większą walką konkurencyjną, a także wpływać na wzrost wymagań w stosunku do pracowników i osób rekrutowanych na różne stanowiska. Jednym słowem nie należy dopuścić do tego, aby po kryzysie być postrzeganym jak osoba z innej epoki. Kwalifikacje, znajomość branży i nowych rozwiązań, poznawanie różnych technik, opinii ekspertów, to wszystko może okazać się kluczowe dla przyszłości wielu osób.

  Trudne decyzje a sztuczna inteligencja

  Presja na podwyższanie jakości wyrobów, obniżkę kosztów, skracanie cyklów produkcyjnych, wymusza konieczność jeszcze szybszego podejmowania decyzji, przy jednoczesnym zarządzaniu wieloma danymi, uwzględnianiu coraz większej liczby czynników oraz braniu pod uwagę elementów pozornie nie mających ze sobą wiele wspólnego. W tym wszystkim menedżerów może wspierać sztuczna inteligencja, która już teraz znajduje powszechne zastosowanie w wielu branżach, takich jak służba zdrowia, przemysł lotniczy czy informatyka. Ten temat będzie rozwijany przez ubiegłorocznego prelegenta Phila Coady z firmy SPOSEA B.V.

  Utrzymuj stały kontakt

  Dla dostawców, podwykonawców i partnerów przemysłu czas po pandemii może okazać się kolejnym dużym wyzwaniem. W wielu zakładach produkcyjnych branży motoryzacyjnej i kolejowej już myśli się o konieczności wprowadzania działań korygujących, dostosowywaniu firm do nowych warunków i wyzwań rynkowych, o reorganizacjach, w tym personalnych, itp. A to oznacza, że ich partnerzy winni niezwłocznie zacząć trzymać rękę na pulsie i monitorować wszystkie możliwe zmiany, być może uaktualniać swoje strategie, odpowiednio dopasować się do nowej sytuacji oraz nawiązywać nowe kontakty. A najlepiej i najszybciej można to zrobić podczas spotkań z przedstawicielami przemysłu, takimi jak „Chemia i Motoryzacja”.

  – Dlatego sugerujemy wpisanie daty 17–18 września do swoich kalendarzy, aby w odpowiednim momencie zarejestrować się na kolejnym spotkaniu ekspertów ze specjalistami, czyli na „Chemii i Motoryzacji” – zaprasza Marek Możdżyński, organizator konferencji.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne