• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Raport

  2 miesiące temu  28.06.2021, ~ Administrator   

  Poza bardziej oczywistymi skutkami COVID-19 Axalta przewiduje, że praca w domu będzie wiązać się z rosnącą potrzebą ciszy i spokoju – w tym powierzchni i projektów wnętrz, które sprzyjają wyciszeniu i pozwalają odizolować się od świata zewnętrznego. Dominować będą naturalne materiały i odpowiadająca im neutralna paleta: stonowane kolory, delikatne faktury, minimalistyczne kształty i powierzchnie. Tematem przewodnim raportu vibes jest spokój, a paleta kolorów skupia się na neoneutralnych barwach.

  Druga prognoza zakłada, iż ze względu na coraz bardziej powszechną obecność sztucznej inteligencji i zautomatyzowanych procesów w naszym codziennym życiu projektanci wnętrz postawią na trend stawiający człowieka w samym centrum uwagi. Powierzchnie przypominające ręcznie robione wykończenia z gliny, drewna i rattanu będą łączone z kolorami i fakturami o wyglądzie bardziej industrialnym. Tego typu stylistyka zdominuje wykończenia, które widzimy na elewacjach i ramach okiennych, a także wewnątrz budynków.

  W najnowszym numerze Sally Put, ColourDesign Manager w Axalta, ogłasza kolor roku 2021: SuprAnodic Nature: – Na podstawie zebranych danych analitycznych oraz całej naszej wiedzy o kolorach przekonaliśmy się, że chociaż czerń, szarość i biel nadal pozostają ponadczasowymi bestsellerami, pojawiła się nowa moda na wykończenia „anodowane”, dające gładki, matowy, subtelny metaliczny efekt, który z pewnością stanie się numerem jeden wśród architektów wnętrz, projektantów oświetlenia, mebli i nie tylko – stwierdza S. Put.

  Te i inne prognozy zostały zebrane w corocznej publikacji firmy Axalta, raporcie trendów Vibes, analizującym kolory, wykończenia i efekty, które będą dominować w kolejnym roku w branży architektonicznej i projektowaniu wnętrz. Każdy egzemplarz jest dostarczany ze wzornikiem 10 modnych kolorów, o których mowa w magazynie.

  Drukowany magazyn vibes oraz wachlarzyk kolorów można zamówić bezpłatnie na: www.axalta.pl/vibes2021

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony