• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  02.10.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Na rynku przemysłowych usług lakierniczych przybyła nowoczesna lakiernia kataforetyczna, zrealizowana w idei technologii PRZEMYSŁU 4.0. Jest to uruchomiona przez firmę STELWELD w Jelczu-Laskowicach lakiernia KTL.

  Obecnie coraz częściej klienci zaczynają wymagać w swoich projektach pokrywania narażonych na korozję konstrukcji metalowych powłoką w technologii kataforezy, dlatego aby uniezależnić się od podwykonawców oraz mieć pełną kontrolę nad całością procesu produkcyjnego, zarząd firmy STELWELD podjął decyzję o budowie własnej lakierni KTL. Wspólnie z firmą Rippert zrealizowano wysoko wydajną, w pełni automatyczną, wyposażoną we własne laboratorium i komorę solną, linię kataforezy przystosowaną do malowania ciężkich i wielkogabarytowych elementów produkowanych przez STELWELD.

  Linia pozwala malować detale o wymiarach 3 m x 2,5 m x 1,2 m i wadze netto do 1250 kg, dlatego wyposażono ją w system automatycznego załadunku i potężną śrutownicę firmy Rösler zainstalowaną w linii, dwa niezależne piece, a także oprogramowanie dające możliwość realizacji kilku programów pracy na raz, dzięki czemu każdy trawers może przechodzić inny cykl obróbczy.

  Więcej we wrześniowo-październikowym „Lakiernictwie Przemysłowym

  Media do artykułu

  Komentarze (3)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ !!! 3 ponad rok temu To mu się nie zwróci
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ astrofizyk 2 ponad rok temu nasz prezes jest prawdziwym biznesmenem.Kocha Boga i ludzi.Jest dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem.Dobrze mu życzę.
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ AdamCz 1 ponad rok temu Brawo polscy przedsiębiorcy, polski przemysł!
   oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji