• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Budownictwo

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  4 miesiące temu  11.05.2021, ~ Administrator   

  Pasywna powłoka przeciwpożarowa FIRETEX FX6002 firmy Sherwin-Williams zdobyła uznanie jury prestiżowej nagrody Queen’s Award for Enterprise.

  Pasywna powłoka przeciwpożarowa FIRETEX FX6002 firmy Sherwin-Williams zdobyła uznanie jury prestiżowej nagrody Queen’s Award for Enterprise.

  Koncern Sherwin-Williams już po raz drugi został uhonorowany prestiżową brytyjską nagrodą Queen’s Award for Enterprise – tym razem za powłokę przeciwpożarową FIRETEX.

  Sherwin-Williams po raz drugi znalazł się w gronie zaledwie 205 brytyjskich firm, które otrzymały prestiżowe wyróżnienie przyznawane formalnie przez królową Wielkiej Brytanii. Po pierwszym sukcesie, jaki zapewnił firmie podkład Dura-Plate 301W, teraz na uznanie jury zasłużyła pasywna powłoka przeciwpożarowa FIRETEX FX6002 przeznaczona do zabezpieczania stali konstrukcyjnej.

  Powłoka FIRETEX została wprowadzona na rynek w 2018 r. i od tej pory konsekwentnie zdobywa serca architektów, inżynierów i wykonawców, ceniona przede wszystkim za wyjątkową szybkość utwardzania. Produkt schnie już w ciągu jednej godziny, dzięki czemu w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencji może być nakładany także poza placem budowy i wygodnie przetransportowany na miejsce docelowe w ciągu zaledwie kilku godzin, a nie jak dotychczas – dni. To zaś przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie liczby przestojów i wąskich gardeł, a tym samym na przyspieszenie realizacji projektów.

  – Zdobycie dwóch nagród Queen’s Award for Enterprise w dziedzinie innowacji to dla nas niebywałe osiągnięcie – komentuje Ian Walker, dyrektor zarządzający ds. powłok ochronnych i morskich na region EMEAI w Sherwin-Williams. – Nasza powłoka FIRETEX FX6002 idealnie sprawdzi się we wszelkich projektach infrastrukturalnych i budowlanych o wysokiej wartości inwestycji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony