Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Raport

  7 miesięcy temu  28.10.2019, ~ Administrator   

  Sherwin-Williams ogłosił prognozę kolorów, które mają być popularne w 2020 roku w branży przemysłowego lakierowania drewna.

  Prognoza ta ma zainspirować twórców projektów oraz producentów wyrobów z drewna do tworzenia wykończeń zgodnych ze zmianami preferencji konsumentów w oparciu o wpływy globalne, kulturowe i ekonomiczne.

  – Ze względu na pęd codziennego życia dbanie o siebie i przestrzeń wokół siebie pozostaje dla wielu priorytetem – powiedziała Lauren West, globalny dyrektor ds. kolorów i wzornictwa w Sherwin-Williams Industrial Wood. – Ludzie dążą w kierunku wykończeń kolorystycznych, które zapewniają poczucie ciepła i komfortu w ich domach czy biurach, co powoduje tworzenie wokół siebie przestrzeni pozwalających pozytywnie naładować się i zrelaksować. 

  Zespół Sherwin-Williams spędził rok na badaniu trendów kolorystycznych, wzorniczych i popkulturowych na całym świecie, a jego zwieńczeniem były warsztaty, podczas których zidentyfikowano pięć trendów, które podkreślają chęć konsumentów do osiągnięcia równowagi w pracy, rodzinie i życiu codziennym.     

  HISTORIE KOLORYSTYCZNE: 

  Żywy
  Bądź obecny, bądź pozytywny i rozkoszuj się chwilami życia. Ciesz się nim w autentycznej przestrzeni obejmującej zmatowiałe, zwęglone i oksydowane wykończenia z drewna, również w wyższym połysku. Ziemiste naturalne kolory, zainspirowane świadomym życiem, są pomysłowo ułożone z bogatymi odcieniami, które zachęcają do przemyślenia, poczucia wspólnoty i pielęgnowania życia domowego. 

  Mantra
  W tej kolekcji wykończeń Wschód spotyka Zachód, a oba style splatają się w najbardziej atrakcyjny sposób. Unikalna mieszanka wybielonych, rozjaśnionych wykończeń, skandynawska prostota z radością łączy się z porządkiem i elegancją japońskiej estetyki, aby stworzyć wygląd, który jest najlepszą kombinacją obu światów. Kolekcja ta, dzięki delikatnym wykończeniom, które przesuwają się od ciepłego do chłodnego, obejmuje wszystko, co proste, ale także niezbędne.

  Baw się
  Te zabawne, wyraziste i mocno teksturowane wykończenia stanowią zaproszenie do łączenia. Są energetyczne i sprytne, posiadają wiele zalet i są prawdziwą definicją maksymalizmu. Personalizują przestrzeń, dodając ciepła, powodując bezpośrednie odbicie siebie.

  Niebo
  Jak powitanie w domu z otwartymi ramionami, te wykończenia przyciągają osoby szukające oazy. Zainspirowane cyklami sezonowymi Ziemi podkreślają naturalne ciepło i organiczne piękno unikatowych niedoskonałości drewna. Pod wpływem odcieni naturalnego otoczenia – morza, piasku, lasu i nieba, te wykończenia są wrodzonym wspomnieniem, że czasami prawdziwe piękno leży w przestrzeniach poza utartymi ścieżkami.  

  Serce
  Warstwy gatunków drewna oraz emocje przenikają te wykończenia. Stanowią wyjątkową fuzję kultowego, nowoczesnego designu połączonego z klimatem stylu boho. Rezultatem jest kolekcja naturalnych, swobodnych i „ledwo widocznych” wykończeń, które przedkładają medytację nad komfortem i przyjemnościami życia codziennego.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony