• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  25.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma Sherwin-Williams przedstawiła zwycięzców edycji 2023 kalendarza Aerospace Coatings, w którym wyróżnia się kombinacja najbardziej wyszukanych i klasycznych schematów malowania samolotów wyprodukowanych w Ameryce Północnej w minionym roku.

  Coroczny program stanowi wyraz uznania dla wyjątkowego kunsztu twórczego lakierników i projektantów lotniczych, którzy polegają na lakierach lotniczych Sherwin-Williams w swoich zakładach zajmujących się konserwacją, naprawami i remontami oraz u producentów oryginalnego sprzętu.

  − W tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń − o 40% więcej niż w roku ubiegłym − oświadczyła Julie Voisin z Sherwin-Williams. − Bez wątpienia tegoroczny kalendarz demonstruje jedną z najbardziej inspirujących kolekcji schematów malowania samolotów i jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić zwycięzców konkursu na kalendarz 2023 Sherwin-Williams Aerospace Coatings. Jesteśmy zaszczyceni zwiększoną reakcją rynku na nasz coroczny konkurs. Wizja i wykorzystanie kolorów w zwycięskich zgłoszeniach naprawdę pokazują, jak sztuka może wypełnić niebo.

  Na okładce kalendarza na rok 2023 Sherwin-Williams Aerospace Coatings widnieje Gulfstream G550 pomalowany przez West Star Aviation w kolorze czarnym i srebrnym o podzielonej podstawie z wyraźnymi złotymi metalicznymi pasami na środku − to tylko jeden z dziesiątek wizualnie przyciągających wzrok schematów malowania zaprezentowanych w dorocznej kolekcji.

  Kalendarz ścienny prezentuje lotnicze lakiery nawierzchniowe Sherwin-Williams w różnych wzorach, począwszy od systemów jednowarstwowych, takich jak JetGlo®, AcryGlo® i JetGlo Express™, a skończywszy na systemach bazowo-nawierzchniowych.

  − Projekty wybrane na rok 2023 reprezentują wszystkie rozmiary i typy samolotów, a także zakłady lakiernicze z całego kraju − podsumowała Voisin.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...