• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  02.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Dział Coil Coatings międzynarodowego producenta farb Sherwin-Williams zaprezentował swój nowy kolor roku 2024: Upward, wietrzny i spokojny odcień błękitu, który wnosi czystą kartę i poczucie możliwości do każdego otoczenia, pozwalając kreatywności wznieść się w górę.

  Każdego roku Sherwin-Williams gromadzi panel ekspertów zajmujących się kolorami, którzy łączą badania, analizy i śledzenie trendów, aby wyobrazić sobie nie tylko to, czego chcą rynki, ale także to, czego potrzebują. Na podstawie tej metodycznej analizy określają następnie, jak ewoluuje przestrzeń kolorów i rozważają, które ulepszenia, efekty i wykończenia mogą być stosowane na różnych rynkach w perspektywie długoterminowej. W rzeczywistości ważne jest, aby ustalić, że kolor lub paleta dla rynku przemysłowego będzie trwała przez wiele lat, ponieważ długowieczność ma fundamentalne znaczenie.

  Poprzednie kolory, średni odcień Evergreen Fog i jasna terakota Redend Point (patrz zdjęcie), rozjaśniły paletę firmy. Upward kontynuuje tę zmianę, jednocześnie działając z nią spójnie: nowy przewiewny odcień działa jako akcent, ale może również służyć jako bazowy neutralny. Na przykład w połączeniu z ciemniejszymi odcieniami, takimi jak Urbane Bronze i Naval, zachowują się jak dwa neutralne odcienie współpracujące ze sobą.

  − Kolor Roku jest badany w całej naszej organizacji − stwierdziła Brynn Wildenauer, projektantka kolorów architektonicznych w Sherwin-Williams. − Ten zespół, który reprezentuje każdą z naszych jednostek biznesowych, zbiera się przez cały rok, aby dzielić się aktualnymi informacjami na temat swoich badań trendów i kolorów. Bierzemy te efekty i przenosimy je do aplikacji, której ludzie zwykle się nie spodziewają. To inspirująca rzecz: przekraczamy oczekiwania ludzi i inspirujemy ich do rozważenia innych opcji.

  Wykorzystując dostępną gamę wykończeń i efektów, zespół kolorystyczny przekracza oczekiwania i pomaga klientom wyrwać się z rutyny stonowanych palet. W przypadku Upward opcje obejmują bazę, niski połysk, wysoki połysk, teksturę, Fluropon Classic II, Kameleon, Nova, WeatherXL i WeatherXL Crinkle. Nakładanie Upward na słoje drewna może być na przykład bardziej przyjazne dla budynków mieszkalnych, podczas gdy połączenie go ze średnim odcieniem szarości w betonowym nadruku może nadać wyrazistości budynkom komercyjnym. Na rynku rolniczym może to być elewacja stodoły lub brama garażowa, podczas gdy w budynkach komercyjnych kolor, taki jak Upward może być stosowany jako mały akcent w elewacji lub na większą skalę na panelach.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...