Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  7 miesięcy temu  16.01.2019, ~ Administrator   

  Wodorozcieńczalna powłoka Aerowave firmy AkzoNobel została użyta do polakierowania długodystansowych powietrznych tankowców Francuskich Sił Powietrznych.

  A330 MRTT (Multi Role Tanker Transport), to nie tylko pierwsza generacja samolotów tego typu zamówiona przez Francuskie Siły Powietrzne, ale też pierwszy samolot tych rozmiarów wykończony zewnętrznym wodorozcieńczalnym lakierem nawierzchniowym. Zastosowano na nim powłokę Aerowave 5001 firmy AkzoNobel.
  – Jesteśmy niezwykle dumni z tego znaczącego osiągnięcia, które jest dowodem sprawdzonej skuteczności naszych powłok i naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój – powiedział Maud Khelstovsky z firmy AkzoNobel. – Aerowave 5001 został zaprojektowany, aby zapewnić wszystkie zalety powłoki na bazie rozpuszczalnika, ale przy znacznie niższych emisjach LZO. Dzięki temu powłoki lakiernicze tych samolotów charakteryzuje wysoka trwałość i odporność chemiczna, a dodatkowo są przyjazne środowisku i zgodne z obowiązującymi normami.
  Nowy A330 MRTT został zbudowany przez Airbus Defence & Space, światowego lidera w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji wojskowych samolotów. Jest uważany za punkt odniesienia dla tankowców wielozadaniowych nowej generacji.
  AkzoNobel współpracuje z zespołem Airbus Defence & Space od prawie trzech lat, pomagając w rozwiązaniu konkretnych problemów związanych z ich programem wojskowym.
  Więcej na temat Aerospace Coatings firmy AkzoNobel na https://aerospace.akzonobel.com/.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony