• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  02.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta Coating Systems, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosiła swój Globalny Samochodowy Kolor Roku 2024 – czarny Starry Night. Najnowsze wydanie zaznacza dziesiąty rok, w którym Axalta wprowadziła swój Samochodowy Kolor Roku i po raz pierwszy jest to odcień czarny.

  Czerń Starry Night to intensywny, współczesny kolor z jasnoniebieskim i srebrnym ziarnem, który przywołuje na myśl głębię wszechświata i poznanie kosmosu. Czarna barwa symbolizuje wyobraźnię i dążenie do osiągania celów. Ten dynamiczny kolor wykracza poza klasyczne i nowoczesne style projektowania. Jednocześnie tworzy harmonijne połączenie z innymi barwami, wzorami i strukturami.

  – Czerń jest drugim najpopularniejszym kolorem samochodowym na świecie – powiedział Dan Benton, Senior Manager, Global Color w fimie Axalta. – Cieszymy się, że możemy go zaprezentować jako nasz Globalny Samochodowy Kolor Roku 2024. Starry Night to odcień, w którym czerń jest jasna, a ciemność wyrazista. Tegoroczny kolor jest po części kosmiczny, po części klasyczny, ale cały nasz – Axalty.

  Axalta po raz pierwszy wprowadziła swój Globalny Samochodowy Kolor Roku w 2015 roku, był to czerwony Radiant Red. Od tego czasu międzynarodowy zespół ekspertów firmy ds. kolorów współpracuje, aby co roku przedstawić kolejny kolor zyskujący na popularności w branży motoryzacyjnej.

  Więcej informacji na temat Globalnego Samochodowego Koloru Roku 2024 Axalta można znaleźć na stronie axalta.com/color

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Ziom 1 27 dni temu Zupełnie nie mój kolor, nie wiem czemu ale ma coś takiego w sobie, iż zupełnie nie przyciąga potencjalnego odbiorcy. Oczywiście doskonale rozumiem, iż inni mogą mieć własne zdanie na ten temat, i w pełni się z tym zgodzę. Pozdrawiam STI Service/ i życzę miłego dnia
   oceń komentarz zgłoś do moderacji