• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  15 dni temu  14.07.2021, ~ Administrator   

  SAMES KREMLIN otrzymał po raz kolejny prestiżową nagrodę za nową technologię druku farb PRiNTEC podczas dorocznej konferencji SURCAR. Miała ona miejsca na początku lipca w Cannes (Francja). To prestiżowy międzynarodowy kongres poświęcony obróbce powierzchni karoserii samochodowych.

  Dziesięć lat po zdobyciu nagrody za innowacyjność za Accubell 709 EVO, SAMES KREMLIN ponownie otrzymuje prestiżową nagrodę za nową technologię druku farb PRiNTEC.

  Komitet SURCAR, składający się z decydentów przemysłu samochodowego i ich dostawców, był pod wrażeniem automatycznie generowanych trajektorii robotów drukujących farbę na karoseriach i częściach plastikowych.

  SAMES KREMLIN zbudował w ciągu ostatnich 20 lat silne know-how w robotyce lakierniczej, a teraz tworzy na zamówienie precyzyjne nadruki i umieszcza je odpowiednio w wymaganym miejscu. Technologia PRiNTEC umożliwia personalizację pojazdów z niespotykaną dotąd precyzją i wydajnością.

  Technologia ta umożliwia nieograniczone dostosowanie do potrzeb klienta w zakresie szybkiego drukowania pasków (poziomych lub pionowych) oraz wszelkiego rodzaju wzorów na powierzchniach 2D lub 3D. Może być również wykorzystywana do drukowania spoiw i uszczelniaczy.

  Wzory pozycjonowane z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra: głowica drukująca EPJet® jest tym, co wyróżnia produkty i usługi firmy PRiNTEC™. Ten elektropneumatyczny mechanizm uwalnia krople farby poprzez ruch mikromembrany kontrolowany przez mikrozawór piezoelektryczny wysokiej częstotliwości, dla aplikacji o prędkości nawet 1 m/s. Kompaktowe rozmiary i gęstość dyszy umożliwiają uzyskanie bardzo wysokiej rozdzielczości i pozycjonowanie wzoru z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra. Wielkość otworów wylotowych wynosi od 100 do 500 mikronów, co jest idealne do aplikacji wszystkich rodzajów farb jedno- i dwuskładnikowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony