• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  20.03.2020, ~ Administrator   

  Firma AkzoNobel zamieściła raport za 2019 rok w wersji cyfrowej dostępnej online. Wypełniony jest interaktywnymi treściami i infografikami.

  Raport podkreśla ciągły postęp AkzoNobel w kolejnym udanym roku transformacji, innowacji i inwestycji w przyszłości. Dedykowana strona internetowa obejmuje kompleksowe omówienie wyników finansowych firmy i kluczowych wydarzeń biznesowych. Kilka studiów przypadku, wraz z pokrewnymi filmami, przedstawia niektóre z największych sukcesów roku 2019.

  W oświadczeniu prezes Thierry Vanlancker mówi, że firma słusznie powinna być dumna ze swoich wyników. – Wysłaliśmy silny komunikat o naszej zdolności do osiągania naszych ambicji finansowych – stwierdził.

  Najnowszy raport online zawiera zmienioną sekcję dotyczącą zrównoważonego rozwoju, która została opracowana wokół nowego podejścia firmy pod hasłem „Ludzie. Planeta. Malowanie”. Zawiera szczegółowy przegląd wyników AkzoNobel w zakresie zrównoważonego rozwoju i podkreśla główne postępy poczynione w takich obszarach, jak całkowita emisja LZO (spadek o 24%) i absolutna emisja gazów cieplarnianych (spadek o 16%).

  Raport cyfrowy wypełniony interaktywnymi treściami i infografikami otwiera się przyjazną dla użytkownika stroną główną, a intuicyjna funkcjonalność ułatwia dostęp do wszelkich informacji. Odwiedzający mogą również skorzystać z przydatnych narzędzi do porównywania kluczowych danych i pobierania tabel.

  Raport dostępny jest TU

  Tagi: AkzoNobel, raport,

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony