Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  miesiąc temu  21.09.2020, ~ Administrator   

  Ciekawie zapowiada się „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce. Nie zabraknie czołowych wydarzeń, które corocznie skupiają rynkowych graczy. Wśród zaplanowanych wydarzeń znalazły się Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE.

  Tegoroczna edycja targów poświęconych technologiom antykorozyjnym oraz ochronie powierzchni EXPO-SURFACE rozpocznie się jutro (22 września) i potrwa do czwartku, 24 września. Udział w wydarzeniu będzie stanowił możliwość spotkania się z kontrahentami oraz zapoznania się z ich innowacyjnymi rozwiązaniami. „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na swoje stoisko nr 55 do hali F.

  Poprzednia, jubileuszowa edycja wydarzenia, umocniła pozycję EXPO-SURFACE jako jednej z najważniejszych wystaw poświęconych tematyce ochrony powierzchni przed korozją w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa jest ważnym punktem cyklu prezentującego najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych, m.in. wystawy obróbki metali, obrabiarek i narzędzi STOM-TOOL, ekspozycji związanych z: obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz targi elektroniki i automatyki TEiA.

  Cały Salon Technologii Obróbki Metali w Targach Kielce odbywać się będzie od 22 do 24 września, ale przemysłowa jesień będzie trwała w najlepsze także od 14 do 16 października. W tym terminie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej – targi METAL 2020. Wydarzenie to, które zyskało miano pomostu między wschodem a zachodem, jest kolejną okazją do promocji innowacyjnych technologii dla odlewnictwa i możliwości rozmowy z najlepszymi specjalistami. Udział w targach z cyklu przemysłowej jesieni jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki.

  Targi Kielce bezpieczną platformą spotkań biznesowych

  W wystawienniczych obiektach Targów Kielce dostępne są pojemniki z płynem dezynfekującym, a każda osoba, która chce wejść do obiektu musi przejść obowiązkowy pomiar temperatury. Wzmożono również czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, tj.: klamki, poręcze, balustrady, blaty, stoliki. Dodatkowo powstały punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali. Na targowych terenach pojawią się także bramki dekontaminacyjne, tablice informacyjne, oznaczenie kierunku ruchu, strategicznych punktów, takich jak punkty obsługi medycznej czy właśnie punktów zakupu środków ochrony indywidualnej. Każdy przebywający na terenie targów będzie musiał wypełnić specjalną ankietę. Zwiedzający otrzymają ją mailem podczas logowania się do rejestracji on-line.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony