• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  06.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W uzupełnieniu do swojej grupy Performance Coatings, RPM International Inc. ogłosiło, że jej spółka zależna Carboline przejęła działalność Dudick Inc.

  Firma Dudick, dostawca wysokowydajnych powłok, systemów posadzkowych i okładzin zbiorników, ma siedzibę w Streetsboro w stanie Ohio, a jej roczna sprzedaż netto wynosi około 10 milionów dolarów. Dział Dudick stanie się częścią spółki zależnej RPM Carboline, która jest wiodącym amerykańskim producentem wysokowydajnych powłok przemysłowych, posadzek i produktów ognioodpornych.

  Założona w 1970 roku firma Dudick jest producentem wysokowydajnych posadzek i wtórnych powłok zabezpieczających, która dostarcza rozwiązania w zakresie odporności na korozję i chemicznych systemów zabezpieczających w szerokim zakresie zastosowań, w tym w przetwórstwie spożywczym, produkcji stali, przetwórstwie chemicznym, przemyśle celulozowo-papierniczym, elektronice, energetyce i w laboratoriach badań biologicznych. Produkty firmy są wytwarzane w USA, z dodatkowymi fabrykami na Tajwanie i w Korei Południowej, i są dystrybuowane na całym świecie.

  – Dudick w naturalny sposób wpasowuje się w naszą Grupę Performance Coatings, przynosząc ze sobą silną reputację w zakresie produktów wysokiej jakości i doskonałej obsługi — powiedział Frank C. Sullivan, prezes i dyrektor generalny RPM. – To przejęcie biznesu Dudick pozwoli Carboline wzmocnić swoją pozycję na rynku wtórnych okładzin zabezpieczających dzięki sprawdzonemu i zaufanemu produktowi, jednocześnie otwierając drzwi do zwiększonej sprzedaży i możliwości przyszłego wzrostu na całym świecie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne