• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  4 miesiące temu  03.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Koncern PPG ogłosił, że Tim Knavish, dotychczasowy dyrektor operacyjny, został mianowany prezesem i dyrektorem generalnym z dniem 1 stycznia 2023 roku. Wcześniej, bo 20 października 2022 roku dołączył do zarządu firmy.

  Knavish, który od marca pełnił funkcję dyrektora operacyjnego PPG, zastąpi na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego Michaela McGarryego, który pełnił tę funkcję od września 2015 roku. McGarry ogłosił zarządowi PPG swój zamiar przejścia na emeryturę od 1 października 2023 roku.

  - Nasz globalny portfel biznesowy pozostaje dobrze przygotowany do przyszłego wzrostu i pomyślnego przejścia przez obecne globalne wyzwania ekonomiczne - powiedział Knavish. - Z niecierpliwością czekam na dalszą współpracę z ponad 50 000 pracowników PPG na całym świecie, aby wspierać naszych klientów, osiągać doskonałe wyniki biznesowe i tworzyć dodatkową wartość dla akcjonariuszy.

  - Tim jest bardzo szanowanym liderem biznesowym, który odegrał kluczową rolę w rozwoju PPG na wszystkich rynkach, które obsługujemy - powiedział McGarry. - Jego przywództwo było nieocenione podczas realizacji przez PPG kilku ważnych działań strategicznych, w tym ostatnich przejęć i udanej integracji firm Tikkurila i Ennis-Flint. Sprawdzona zdolność Tima do kierowania realizacją naszych globalnych strategii biznesowych oraz jego koncentracja na ciągłym wzmacnianiu działań będą ważne w realizacji naszej strategii rozwoju.

  Tagi: PPG, prezes, CEO,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...