• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  13.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Fot. Źródło Six Flags

  Fot. Źródło Six Flags

  Grupa PPG ogłosiła pięcioletnią umowę z firmą Six Flags Entertainment Corporation, największym na świecie operatorem regionalnych parków rozrywki oraz największym operatorem parków wodnych w Ameryce Północnej.

  Six Flags posiada 27 lokalizacji na terenie USA, Kanady i Meksyku, w których znajdują się setki światowej klasy rollercoasterów (lub kolejek górskich) i innych atrakcji. Produkty lakiernicze PPG oferowane w ramach tego porozumienia pomogą stworzyć spójną tożsamość marki oraz chronić najsłynniejsze atrakcje Six Flags, kolejki górskie, biura i liczne inne obiekty.

  Jednym z produktów PPG, które będą używane w ramach porozumienia, jest farba PPG PERMANIZER. W 100% akrylowa formuła tego produktu zapewnia wysokiej jakości, długotrwałe wykończenie z trwałą powłoką, doskonałą przyczepnością i wiodącą w branży ochroną przed promieniowaniem UV, brudem i wilgocią. Szeroki wachlarz produktów PPG objętych umową obejmuje również lakiery PPG AMERLOCK 2 o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), produkty PPG PSX 700, lakiery PPG PSX 800, produkty PPG FASTDRY 35, produkty PPG TRUEFINISH oraz różnorodne produkty PPG DELFLEET.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  – PPG powierzono ochronę i upiększanie niezliczonych powierzchni na całym świecie i jesteśmy podekscytowani, że możemy dostarczyć sprawdzone produkty, które będą wspierać wizję Six Flags w Ameryce Północnej – powiedział Vinny O'Sullivan, dyrektor generalny PPG ds. handlu, powłok architektonicznych, na obszar USA i Kanady. – Six Flags dąży do zapewnienia jak najlepszych wrażeń swoim milionom gości, a to oznacza stosowanie produktów, które są żywe, trwałe i odporne na różne warunki pogodowe oraz ogólne zużycie. PPG posiada wiodącą w branży ekspertyzę w zakresie powłok i zaufane produkty, które wspierają tę wizję.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...