Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  19.11.2018, ~ Administrator   

  Firma PPG zaoferuje szkolenia w zakresie powłok lotniczych większej liczbie klientów poprzez zwiększenie ilości programów.

  Dziewięć sesji Akademii Aerospace Coatings PPG jest już zaplanowanych na 2019 r. – cztery w USA dla klientów z Ameryki Północnej, cztery w Europie dla klientów z Europy, Bliskiego Wschodu i z Afryki (EMEA), a jedna w Azji dla uczestników z Chin, Japonii i pobliskich krajów. PPG może organizować dodatkowe programy szkoleniowe uwzględniając wymagania klientów.

  W 14 sesjach akademii rozpoczętej w 2015 roku wzięło udział ponad 200 lakierników i inżynierów reprezentujących około 50 linii lotniczych, producentów samolotów i firm konserwacyjnych. Nie ma opłat za udział w sesji akademii, która oferuje praktyczne możliwości nauki, a także sesje lekcyjne dotyczące najnowszych technologii powłok lotniczych.

  – Po pierwszym pobycie w akademii okazało się, że jest to tak korzystne, że postanowiłem uczestniczyć w drugiej sesji – powiedział Christophe Colin z Air France. – Zawsze uczę się czegoś nowego. Poleciłbym szkolenie moim kolegom, ponieważ pozwala klientom na bieżąco śledzić zmieniające się trendy rynkowe i najnowszą technologię powłok w branży lotniczej. Podoba mi się również wymiana spostrzeżeń z przedstawicielami innych firm, które borykają się z podobnymi problemami.

  PPG aktualizuje program w miarę rozwoju nowych technologii i potrzeb klientów.

  – Przeprowadzając szkolenia w placówkach PPG, dajemy również uczestnikom możliwość zobaczenia procesów aplikacji powłok PPG – powiedział Daniel Bencun, globalny dyrektor PPG Areospace Coatings. – Klienci dostrzegają szczególną wartość zarówno w segmencie teoretycznym, który zapewnia przegląd technologii a także w sesjach praktycznych, gdzie uczestniczą w takich działaniach, jak nakładanie farby w kabinie natryskowej.

  Jeszcze w grudniu 2018 r. PPG zorganizuje kolejną Akademię Aerospace Coatings w swojej fabryce lakierów samochodowych w Barcelonie (Hiszpania).

  Klienci PPG mogą skontaktować się z lokalnymi przedstawicielami handlowymi, aby uzyskać więcej informacji o akademii.

  Więcej informacji na www.ppgaerospace.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony