• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  5 miesięcy temu  09.04.2021, ~ Administrator   

  Firma Bosma Enterprises przyznała PPG nagrodę Employment Innovation Award za wkład w zwiększanie szans niepełnosprawnych na rynku pracy.

  W 2019 r. PPG rozszerzyło zakres lekkich prac montażowych w Centrum Wspierania Aplikacji Przemysłu Lotniczego w Indianapolis, a do ich realizacji zatrudniło osoby niewidome lub niedowidzące – podopiecznych firmy Bosma Enterprises. Głównym zadaniem zespołu jest montaż i pakowanie drobnych detali wykorzystywanych do mieszania klejów dla przemysłu lotniczego. Specjalnie na potrzeby nowych pracowników koncern opracował zestaw prowadnic i narzędzi, które mają im pomóc w realizacji obowiązków. Inicjatywa doczekała się uznania: na początku 2021 r. Bosma Enterprises uhonorowała PPG nagrodą Employment Innovation Award przyznawaną najbardziej innowacyjnym pracodawcom zatrudniającym osoby niewidome i niedowidzące zrzeszone w Bosmie.

  – Gratulujemy PPG godnej naśladowania postawy przyczyniającej się do zwiększania liczby miejsc pracy dla osób niewidomych i niedowidzących, zagrożonych obecnie ponad 70-proc. bezrobociem – mówił Jeff Mittman, prezes i dyrektor generalny Bosma Enterpises podczas 24. dorocznej gali wręczenia nagród w Hasbrook. – Nasza współpraca opiera się na doświadczeniu Bosmy w produkcji i pakowaniu lekkich wyrobów, dzięki czemu możemy efektywnie obsługiwać łańcuchy dostaw PPG.

  Bosma Enterprises zajmuje się świadczeniem usług rehabilitacyjnych, organizacją szkoleń ułatwiających osobom niewidomym i niedowidzącym osiągnięcie samodzielności życiowej, a także pośrednictwem na rynku pracy. Specjalizuje się zwłaszcza w dostarczaniu pracowników zajmujących się magazynowaniem, kompletacją zamówień, sprzedażą, marketingiem, a także produkcją kontraktową opakowań. Za swoje usługi nie pobiera prowizji.

  Nagrodę Employment Innovation Award w imieniu PPG odebrał Donnie Hibbert, menedżer ds. operacyjnych w Centrum Wspierania Aplikacji Przemysłu Lotniczego w Indianapolis.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony