• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  7 miesięcy temu  21.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Międzynarodowy producent farb i powłok PPG współpracuje z czeską organizacją naukową Facts on Climate Change w celu uruchomienia projektu „Atlas of Climate Change”, a także wspierania kilku przyjaznych dla środowiska inicjatyw. Współpraca ta jest również częścią planu firmy polegającego na zainwestowaniu 5 milionów dolarów w edukację w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska do 2030 roku.

  Flagowy projekt „Atlas of Climate Change” jest finansowany przez PPG i zostanie przetłumaczony na język angielski, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Ponadto PPG angażuje się w inne inicjatywy związane z tym projektem, w tym serię podcastów poświęconych społecznym i ludzkim aspektom zmian klimatu oraz tworzenie materiałów edukacyjnych dla nauczycieli.

  − Jako firma zaangażowana w odpowiedzialność środowiskową, zdajemy sobie sprawę ze znaczenia organizacji, takich jak Facts on Climate Change jako edukatorów. Ich praca demistyfikuje wpływ klimatu i promuje jedność w rozwiązywaniu tego problemu poprzez edukację. Wspieranie jej pomaga tworzyć przyszłość, w której fakty, zrozumienie i zbiorowa edukacja napędzają pozytywne zmiany − stwierdził Jan Šipan, dyrektor sprzedaży powłok architektonicznych w PPG Czech.

  Facts on Climate Change zapewnia kilka interesujących punktów do dyskusji w celu znalezienia znaczących i długoterminowych rozwiązań. Oprócz projektu dostępne są również materiały i działania, takie jak infografiki, podcasty i konferencje, które wypełniają lukę między nauką, społeczeństwem i ekonomią.

  − Znalezienie i promowanie rozwiązań dla wzrostu średniej globalnej temperatury i innych problemów środowiskowych nie jest prostym ani łatwym zadaniem, dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z PPG i otrzymać jej hojne wsparcie. Zaangażowanie PPG w zrównoważony rozwój jest zgodne z naszą misją udostępniania wiedzy o klimacie dla wszystkich. To partnerstwo pomaga nam rozszerzyć nasze inicjatywy, zapewniając większej liczbie osób dostęp do faktów, które mogą przyczynić się do bardziej zrównoważonej przyszłości − podsumował Ondráš Přibyla, założyciel i dyrektor Facts on Climate Change.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...