• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  4 miesiące temu  09.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma PPG po raz szesnasty z rzędu została wyróżniona przez amerykański magazyn „Fortune”* i znalazła się w gronie najbardziej podziwianych firm na świecie. Lista, uważana za najlepszy system rankingowy reputacji przedsiębiorstw, identyfikuje największe i najlepiej oceniane firmy z 52 sektorów przemysłu, zgodnie z głosowaniem przedstawicieli branży.

  PPG, globalny producent farb i lakierów, zajęło drugie miejsce w branży chemicznej i 232. na liście ogólnej. W kategoriach mierzalnych najwyższe noty uzyskało PPG w obszarach „Zarządzanie ludźmi” i „Społeczna odpowiedzialność”.

  − To wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia ponad 50 tysięcy naszych pracowników, którzy każdego dnia odpowiadają na potrzeby naszych klientów – powiedział Bryan Iams, wiceprezes PPG i dyrektor ds. komunikacji. − Jesteśmy dumni, ale jednocześnie pokorni, że możemy stać obok największych i najbardziej podziwianych firm na świecie, gdy robimy, co w naszej mocy, aby chronić i upiększać świat.

  Zestawienie na 2024 rok powstało na podstawie grupy 669 firm z 29 krajów, w 52 branżach. W ankiecie wzięło udział ponad 3700 członków kadry kierowniczej, dyrektorów i analityków papierów wartościowych. Firmy były oceniane przez partnerów z branży w skali od 1 do 10 w oparciu o dziewięć czynników wpływających na reputację, w tym: innowacyjność, zarządzanie ludźmi, wykorzystanie aktywów firmy, odpowiedzialność społeczna, jakość zarządzania, długoterminowe inwestycje, solidność finansowa, jakość produktów i usług oraz globalna konkurencyjność.

  *„Fortune” – dwutygodnik o tematyce biznesowej wydawany przez Time Inc. w Stanach Zjednoczonych (konkuruje z „Forbesem” i „BusinessWeekiem”). Wydawana jest także edycja azjatycka i europejska.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...