• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Galwanotechnika

  ponad rok temu  16.11.2017, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  PPG i Air Tractor (USA) poinformowały o zainstalowaniu pierwszego systemu malowania elektroforetycznego oryginalnych części do samolotów produkowanych na pełną skalę w przemyśle lotniczym. W dwóch przedsiębiorstwach gościli ostatnio przedstawiciele przemysłu lotniczego, przedstawiciele Air Tractor i kadra kierownicza PPG. Wszystko po to, aby świętować wprowadzenie na rynek i oficjalną prezentację systemu.

  – PPG z dumą współpracuje z firmą Air Tractor w tym ważnym przedsięwzięciu, które pomoże wprowadzić tę innowacyjną technologię lakierniczą do przemysłu lotniczego – powiedział Michael McGarry, prezes PPG. – Otworzyliśmy nowy rozdział w produkcji części do samolotów i cieszymy się, że branża korzysta z technologii e-coat, która zapewnia innym branżom wysokiej klasy powłoki już od ponad 50 lat.

  Jakość i wykonanie wykończenia części przy powłoce galwanicznej jest lepsza od chromianowanej obróbki wstępnej i procesu natryskiwania. Zamiast natryskiwania farbą gruntującą metodą tradycyjną, detal zanurza się w elektrycznie naładowanym zbiorniku z farbą gruntującą. Powlekanie elektrolityczne maksymalizuje przyczepność farby oraz zapewnia doskonałe wykończenie krawędzi i powierzchni dzięki dokładności i stałej grubości folii.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...