• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  4 miesiące temu  11.05.2022, ~ Administrator   

  PPG zainwestuje 17 milionów dolarów w budowę centrum wsparcia aplikacji lotniczych (ASC) w Tuluzie we Francji. Koncern przewiduje rozpoczęcie budowy nowego obiektu w trzecim kwartale 2022 r. i rozpoczęcie działalności w czwartym kwartale 2023 r. Obiekt będzie strategicznie zlokalizowany w pobliżu klientów lotniczych i lotniska Blagnac w Tuluzie. Będzie to piąty ASC PPG w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) i drugi we Francji, obok ASC w Gonfreville.

  – Budowa nowego ASC pozwoli nam lepiej obsługiwać i współpracować z naszymi klientami lotniczymi w regionie – powiedział Dirk Thelen, dyrektor generalny PPG Aerospace, EMEA. – Nowy obiekt zwiększy naszą zdolność do zapewniania niezrównanej szybkości reakcji i obsługi klienta, prowadząc do szybszej kwalifikacji produktów i większego udziału w nowych projektach na wcześniejszym etapie cyklu rozwoju.

  Możliwości w ASC obejmą laboratorium rozwoju i kwalifikacji materiałów lotniczych, obszar mieszania kolorów dla powłok oraz kabinę natryskową do szkoleń praktycznych. W centrum aplikacji znajdą się również linie do napełniania zestawów do retuszu, komórka kontroli transparentności, możliwość niestandardowego pakowania produktów innych firm, centrum obsługi klienta, a także wszelkie zasoby do zarządzania chemikaliami.

  – ASC-Toulouse będzie 17. centrum wsparcia aplikacji w naszej światowej sieci – powiedział Thelen. – Ponieważ stale zwiększamy nasz zasięg na całym świecie, możemy zapewnić wszystkim naszym klientom wygodny dostęp do naszych najnowszych technologii lotniczych, poprawiając jednocześnie dostępność naszych produktów oraz zapewniając dostępność regionalnych zasobów technicznych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...