• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  Badanie Powłok

  ponad rok temu  29.11.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Performance Lab, akredytowane laboratorium Grupy ICA, zaprasza do testowania materiałów lakierniczych. Gwarantuje poprawność wyniku, bezstronność, poufność i dotrzymywanie terminów.

  Co więcej, jeżeli test się nie powiedzie, laboratorium nie zostawi klienta bez pomocy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, do dyspozycji są natychmiastowe rozwiązania umożliwiające pozytywne przejście testów niezbędnych do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami.

  Laboratorium badań fizykochemicznych powstało w 2002 roku w celu testowania parametrów eksploatacyjnych lakierów. Obecnie jest ono poświęcone wyłącznie tej działalności, zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych chemików i jest wyposażone w innowacyjne oprzyrządowanie do oceny produktu lakierniczego w stanie ciekłym oraz po aplikacji i wysuszeniu.

  Performance Lab otrzymuje ponad 3000 próbek rocznie. W tym samym czasie wykonuje dla branż wystroju wnętrz, stolarki okiennej i drzwiowej, podłóg i szkła około 5000 badań w ramach ponad 200 testów w oparciu o główne normy krajowe i międzynarodowe.

  Performance Lab uzyskało właśnie akredytację jako laboratorium badawcze do wykonywania 12 testów na powierzchniach lakierowanych w sektorze meblarskim. Grupa ICA jest pierwszym producentem lakierów do drewna i szkła, który posiada własne laboratorium do badań powierzchni lakierowanych, akredytowane według UNI CEI EN ISO/IEC 17025:2005 (Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących).

  Szczegóły na https://www.icapolska.pl/pl/pl/performance-lab.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...